نمناک ورزشفوتبال پشت پرده وضعیت بد بازیکنان اوکراینی پرسپولیس در ایران
بازیکنان اوکراینی پرسپولیس ، اوضاع بازیکنان پرسپولیس
بازیکنان اوکراینی پرسپولیس که هجمه های انتقادی زیادی را در مدت حضور خود در ایران تحمل کردند،سرانجام با فسخ قرارداد خود به کشورشان بازگشتند.
تاریخ انتشار : 4 اسفند 1395

بازیکنان اوکراینی پرسپولیس و اوضاع اسفبارشان

ولادیمیر پریمیوف و الکسی پلی یانسکی بازیکنان اوکراینی پرسپولیس در حالی که فصل پیش را در تیم دسته دومی متالیست در اوکراین سپری کرده و در تیم خود عملکرد قابل توجهی هم نداشته اند. پریمیوف مهاجم 31 ساله اوکراینی در سه فصل اخیر آمار کاملاً ناامیدکننده ای داشته است.

او در فصول 2013 و 2014 در تیم لیگ برتری چورنو موردیس فقط در 14 بازی به میدان رفت و تنها یک گل به ثمر رساند تا فصل بعد راهی تیم دسته چهارمی و آماتور زاپروژاژیا اوکراین شود.

او در این لیگ آماتور هم در 22 بازی فقط یک گل زد.الکسی مدافع مدنظر برانکو هم فصل پیش هم بازی پریمیوف بود. او بهترین دوران فوتبالش را در سال های 2006 تا 2008 در تیم شاختار سپری کرد، هر چند او در این تیم معروف اوکراینی نیمکت نشین بود.

این مدافع – هافبک 30 ساله بعد از جدایی از شاختار به طور قرضی راهی تیم های زیادی در اوکراین شد، اما هرگز فرصت بازگشت به این تیم را پیدا نکرد. 

بازیکنان اوکراینی پرسپولیس

بازیکنان اوکراینی پرسپولیس

 الکسی پلی یانسکی و ولادیمیر پریموف، دو بازیکن اوکراینی تیم فوتبال پرسپولیس که هجمه های انتقادی زیادی را در مدت حضور خود در ایران تحمل کردند، سرانجام با فسخ قرارداد خود به کشورشان بازگشتند.

دیگر بازیکنان پرسپولیس رفتار خوبی با این دو بازیکن اوکراینی نداشتند و عجیب اینکه شنیده می شود کمترین امکانات ممکن را داشتند. گویا آنها کمترین میزان دریافتی ممکن بین همه بازیکنان را داشتند و آپارتمان محل اقامت شان، امکانات رفاهی کامل از جمله بخاری را نداشت و این بازیکنان در سرمای تهران در خانه می ماندند تا شب های سختی را پشت سر بگذارند. 

از سوی دیگر مزاج آنها با غذاهای ایرانی سازگار نبود و تنها جوجه کباب به آنها داده می شد اما شنیده می شود چون آشپزی بلد نبودند، به اجبار از هتل و هنگام بازی های تیم شان غذا گرفته و به خانه می بردند!

 

بازیکنان اوکراینی پرسپولیس

بازیکنان اوکراینی پرسپولیس

این دو بازیکن بنا بر خواسته خود از پرسپولیس جدا شدند. مسئولان باشگاه پرسپولیس به محض فسخ قرارداد، خانه ای که در بلوار آیت الله کاشانی در اختیار پلی یانسکی و پریموف قرار داده بود، از آنها گرفت تا این دو بازیکن اوکراینی با خاطره ای تلخ، ایران را ترک کنند.

پشت پرده وضعیت بد بازیکنان اوکراینی پرسپولیس در ایران

پشت پرده وضعیت بد بازیکنان اوکراینی پرسپولیس در ایران
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
برگرفته از خبرگزاری میزان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف