نمناک ورزشفوتبال توجه مستمر کی روش به این بازیکنان تیم ملی
بازیکنان تیم ملی ، ملی پوشان پرسپولیس
این بازیکنان تیم ملی مورد توجه مستمر کی روش سرمربی تیم ملی هستند و احتمال می رود در جام جهانی روسیه حضور داشته باشند.
تاریخ انتشار : 22 آبان 1396

بازیکنان تیم ملی که مورد توجه کی روش هستند

به طور کلی سبک مربیگری کارلوس کی روش طوری است که به سختی می توان نفرات انتخابی او برای ترکیب تیمش را پیش بینی کرد. اوج این مساله در مسابقات مقدماتی جام جهانی روسیه بود که گاهی ترکیب ایران در یک بازی نسبت به مسابقه قبلی چهار یا پنج تغییر پیدا می کرد. روی همین اصل هم به سختی می توان فهمید هفت ماه دیگر در جام جهانی روسیه کدام بازیکنان در ارنج اصلی تیم کشورمان به میدان می روند.

با این وجود رصد تحولات تیم ملی در مسابقات رسمی، تشریفاتی و تدارکاتی اش شاید نشان می دهد حداقل تکلیف چهار نفر روشن شده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد آنها در جام جهانی فیکس خواهند بود. بیرانوند درون دروازه، پورعلی گنجی در خط دفاع، عزت اللهی در خط میانی و طارمی در خط حمله نفراتی هستند که فعلا از توجه مستمر کی روش برخوردارند.

بازیکنان تیم ملی

گمانه زنی ها در مورد این بازیکنان ملی پوش

بازیکنان مورد توجه کی روش:

علیرضا بیرانوند: بازیکن فوتبال اهل ایران است که در باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران و تیم ملی فوتبال ایران بازی می کند. بیرانوند برای نخستین بار با تیم پرسپولیس به قهرمانی لیگ دست پیدا کرد.

مرتضی پورعلی گنجی: یک بازیکن فوتبال اهل ایران است که هم اکنون در السد بازی می کند.

مهدی طارمی: بازیکن فوتبال اهل ایران است؛ وی دو بار آقای گل لیگ ایران 95–1394 و 96–1395 شده است. وی سابقه بازی در تیم ایرانجوان بوشهر، شاهین بوشهر و پرسپولیس را دارد.

سعید عزت اللهی: بازیکن فوتبال اهل ایران است. وی اکنون در باشگاه آمکار پرم در لیگ برتر روسیه بازی می کند. پیشتر وی در تیم فوتبال اتلتیکو مادرید بی در سگوندا دیویژن بی (سومین سطح برتر فوتبال اسپانیا) در پست هافبک دفاعی و میانی بازی می کرد. وی همچنین در تمرینات تیم بزرگسالان اتلتیکو مادرید شرکت کرده است. او در اردیبهشت 1394 توسط کارلوس کی روش به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد.

توجه مستمر کی روش به این بازیکنان تیم ملی

توجه مستمر کی روش به این بازیکنان تیم ملی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از بانک ورزش/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف