نمناک ورزشفوتبال کدام بازیکنان خارجی از استقلال شاکی هستند ؟
بازیکنان خارجی ، علیرضا منصوریان
باشگاه استقلال به خاطر عدم پرداخت مطالبات بازیکنان خارجی از نقل و انتقالات محروم شد, وضعیت بازیکنان شاکی از استقلال را در ادامه مشاهده کنید.
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1395

بازیکنان خارجی شاکی از استقلال

باشگاه استقلال به دلیل دیرکرد در پرداخت بازیکنان خارجی خود از سوی فیفا با جریمه ممنوعیت از فعالیت در بازار زمستانی رو به رو شد.

علیرضا منصوریان درحالی مدیران قبلی استقلال را در محرومیت این باشگاه مقصر دانست که بررسی وضعیت این بازیکنان خارجی می تواند جالب باشد.
علیرضا منصوریان شب گذشته در اظهاراتی ویدیویی با انتقاد از رویه مدیران پیشین استقلال، محرومیت استقلال از پنجره نقل و انتقالاتی را از عملکرد آنها دانست و در این زمینه افتخاری را بدون تقصیر دانست. هرچند که نمی توان این استدلال منصوریان را پذیرفت که افتخاری در این میان نقشی ندارد ولی بررسی وضعیت این 5 بازیکن می تواند جالب باشد. وضعیت این پنج بازیکن به شرح زیر هستند:


علیرضا منصوریان

جی لوید ساموئل


این بازیکن در دوره علی فتح الله زاده به ایران آمد و به لحاظ فنی سطح بالایی داشت. او بعد از استقلال به پیکان رفت ولی پرونده شکایت او از استقلال در فیفا موجود است. آخرین اخبار حکایت از طلب 320 هزار دلاری او از آبی های پایتخت داشت و مشخص نیست که بخشی ازاین پول پرداخت شده یا نه ولی بر اساس اظهارات منصوریان، این بازیکن هنوز از آبی های پایتخت طلبکار است. هرچند که بایدگفت که فتح الله زاده بارها اعلام کرده که برنامه پرداخت این پول را به مدیران قبلی استقلال داده بوده ولی آنها توجهی نکرده اند.


مدیران پیشین استقلال

لیام ردی


دروازه بان استرالیایی ای که در دوره مدیریت فتح الله زاده به استقلال آمد و یک نیمکت نشین محض بود. او یکبار مقابل ابومسلم در بازی تدارکاتی به میدان رفت و در آن بازی نشان داد که چقدر دروازه بان ضعیفی است. بر اساس آخرین خبر از او، این دروازه بان 84 هزار دلار از استقلال طلب دارد. هرچند که استقلالی ها پیش تر ادعا کرده بودند این طلب پرداخت شده ولی منصوریان نام این بازیکن را جزو کسانی آورد که هنوز در فیفا پرونده ای علیه استقلال دارند.محرومیت استقلال

هندریک هلمکه


یکی از عجیب ترین خریدهای تاریخ استقلال، هندریک هلمکه بود. این بازیکن آلمانی در دوره مدیریتی افشارزاده به استقلال آمد و یک بازی دوستانه به مناسبت درگذشت غلامحسین مظلومی هم برای استقلال بازی کرد اما اعلام شد که مصدوم است و ظاهرا بدون تست پزشکی، او به جمع استقلالی ها آمده بود. این مسئله باعث جنجال زیادی شد و در نهایت هلمکه قراردادش را با استقلال فسخ کرد و راهی الاهلی مصر شد. این بازیکن بعد از فسخ از استقلال در فیفا علیه استقلال شکایت کرد و بر اساس آخرین اخبار منتشر شده، 180 هزار دلار از آبی های پایتخت طلب دارد و مشخص نیست چه بخشی از این پول پرداخت شده ولی مسلم این است که او هم از شاکیان استقلال به شمار می رود.


جی لوید ساموئل

پروپئیچ


آقای گل لیگ آلبانی با سر و صدای زیادی در دوره افشارزاده به ایران آمد ولی نتوانست قابلیت هایش را نشان دهد و در آغاز فصل جاری با اعلام منصوریان در لیست مازاد آبی های پایتخت قرار گرفت و همین مسئله باعث شد تا او بابت فسخ قراردادش به فیفا شکایت کند و در ادامه استقلالی ها تلاش کردند تا قضیه را به شکلی دیگر نشان دهند و اعلام کردند در این زمینه اشتباهی رخ داده ولی کار از کار گذشته بود و بر اساس آخرین اخبار این بازیکن 413 هزار دلار از استقلال طلب دارد.لیام ردی

عادل شیحی


هافبک آلمانی مراکشی ای که در دوره افشارزاده به استقلال آمد و طلب 47 هزار دلاری او و تعلل آبی های پایتخت در پرداخت این طلب باعث محرومیت این تیم از نقل و انتقالات شده است. شیحی هم مانند بسیاری از خارجی هایی که به ایران آمدند نتوانست کار خاصی برای باشگاهش انجام دهد و تنها به بدهی های این باشگاه رقمی را اضافه کرد.

کدام بازیکنان خارجی از استقلال شاکی هستند ؟

کدام بازیکنان خارجی از استقلال شاکی هستند ؟
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از ایسنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف