نمناک ورزشلیگ برتر بررسی ارزشمندترین بازیکنان فوتبال در لیگ شانزدهم
بازیکنان فوتبال ، هفته بیست و ششم لیگ برتر
بازیکنان فوتبال که برای تیم های شان گلزنی و یا گلسازی می کنند یک امتیاز به دست می آورند که جدول امتیازاتشان را میتوانید مشاهده کنید.
تاریخ انتشار : 21 فروردین 1396

جدول ارزشمندترین بازیکنان فوتبال

یکی از مهم ترین نکات بازی های هفته بیست و ششم لیگ برتر، عدم تحرک بازیکنان حاضر در صدر جدول ارزشمندترین ها بود، بازیکنانی که در رده های ابتدایی این جدول حضور دارند از ارتقای امتیاز خود بازماندند تا گلزن اول پرسپولیسی ها تنها بازیکنی محسوب شود که خود را به صدر نزدیک کرده است. با بررسی ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ شانزدهم همراه ما باشید. 

ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ شانزدهم


اول – ساسان انصاری، فولاد خوزستان – 18 امتیاز
مهاجم فولادی ها که در میانه های لیگ ستاره بی چون و چرای بازی ها محسوب می شد در هر دیدار سورپرایزی برای هواداران این تیم داشت، هفته هاست چشمه گلزنی خود را خشک شده می بیند، او در بازی اخیر اهوازی ها نیز نتوانست کاری از پیش ببرد تا کماکان با امتیازات گذشته خود در صدر باقی بماند. انصاری تاکنون 13 بار گلزنی کرده، 3 بار پنالتی منجر به گل به دست آورده و 2 پاس گل نیز ارسال کرده است.

 

بازیکنان فوتبال

ارزشمندترین بازیکنان لیگ برتر


دوم – مهدی طارمی، پرسپولیس – 17.5 امتیاز
گلزن پرسپولیسی ها با گلی که در دیدار اخیر این تیم به ثمر رساند موفق شد خود را به عنوان آقای گل لیگ شانزدهم معرفی کند. طارمی هم اکنون 14 گله است و در فاصله 4 هفته مانده تا پایان بازی های لیگ، خود را تبدیل به بهترین گلزن مسابقات کرد، طارمی تاکنون 3 بار نیز توانسته برای تیمش پنالتی به دست بیاورد که از این تعداد دو گل برای تیمش به دست بیاورد. این بازیکن یک پاس گل نیز از خود به جا گذاشته است.

 

بازیکنان فوتبال

ارزشمندترین بازیکنان لیگ برتر


سوم – حسن بیت سعید، استقلال خوزستان – 14 امتیاز
بیت سعید در دیدار اخیر خود موفق نشد برای تیمش گلزنی کند تا همچنان یکی از بازیکنان 9 گله لیگ محسوب شود، وی که علاوه بر گلزنی در گلسازی نیز موفق عمل می کند در دیدارهایی که برای تیمش به میدان رفته توانسته 5 پاس گل نیز برای سایر بازیکنان تیمش ارسال کند.

 

بازیکنان فوتبال

ارزشمندترین بازیکنان لیگ برتر


سوم – کاوه رضایی، استقلال – 14 امتیاز
مهاجم اول استقلالی ها نیز یکی از بازیکنان لیگ شانزدهم محسوب می شود که هم در گلزنی و هم در گلسازی موفق عمل کرده است، رضایی تاکنون 7 بار موفق شده برای استقلالی ها گلزنی کند و 7 بار نیز با پاس موجبات گلزنی تیمش را فراهم کرده است.

 

بازیکنان فوتبال

ارزشمندترین بازیکنان لیگ برتر


چهارم – گادوین منشا، پیکان – 13 امتیاز
مهاجم نیجریه ای پیکانی ها که در میانه های لیگ به ایران آمد یکی از بهترین بازیکنان این تیم محسوب می شود، او که از شم گلزنی بالایی برخوردار است تاکنون 12 گل به ثمر رسانده و یکی از تهدیدهای طارمی برای رسیدن عنوان آقای گلی محسوب می شود، منشا در یک دیدار نیز برای تیمش گلسازی کرده است.

 


چهارم – محمد ایرانپوریان، تراکتورسازی – 13 امتیاز
کاپیتان دوم تراکتوری ها یکی از بهترین بازیکنان این تیم در لیگ فعلی محسوب می شود، او علیرغم مدافع بودن توانسته 6 بار برای تبریزی ها گلزنی کند و با 6 پاس گل نیز یکی از بهترین گلسازهای لیگ محسوب می شود، ایرانپوریان تاکنون توانسته یک پنالتی نیز برای تیمش به دست بیاورد.

 


پنجم – محمد قاضی، نفت تهران – 12.5 امتیاز
مهاجم باتجربه نفتی ها که در لیگ شانزدهم توانسته احیا شود و بازی های خوبی برای تیمش به نمایش بگذارد، او با 10 گل زده یکی از زهردارترین مهاجمان لیگ برتر محسوب می شود، ضمن اینکه 2 بار نیز گلسازی کرده و یک پنالتی نیز برای دایی و یارانش به دست آورده است.

 


ششم – مسعود حسن زاده، سپاهان – 11 امتیاز
مهاجم سابق ذوبی ها این روزها با پیراهن دیگر تیم اصفهانی در میدان حاضر می شود و اتفاقا پس از پوشیدن پیراهن سپاهانی ها موفق شده اوضاع گلزنی خود را بهبود ببخشد، حسن زاده در دو تیمی که در لیگ شانزدهم به میدان رفته موفق شده 7 بار گلزنی کند، حسن زاده 2 پاس گل و 2 پنالتی نیز از خود به جا گذاشته است.

 


ششم – ایمان مبعلی، نفت تهران – 11 امتیاز
بهترین گلساز لیگ در بازی های اخیر نفتی ها ناموفق بوده است، مبعلی که فعلا با 8 پاس گل در صدر بهترین گلسازهای لیگ قرار دارد به دنبال کسب عنوان بهترین گلساز لیگ است. مبعلی تاکنون 3 بار نیز برای تیمش گلزنی کرده است.

 


انتخاب ویژه – امید جهانبخش، صبا
هافبک جوان قمی ها در دیدار اخیر این تیم برابر تیم قدرتمند تراکتورسازی درخشش ویژه ای داشت، جهانبخش که در این بازی چشم بسیاری از فوتبالی ها را خیره به خود کرد توانست دو بار برای تیمش گلزنی کند و یک پنالتی نیز به دست بیاورد تا به نوعی تبدیل به بهترین بازیکن هفته بیست و ششم شود.

 


انتخاب ویژه – حسین زامهران، پدیده

مهاجم مشهدی ها در بازی اخیر این تیم توانست مهره ای غیرقابل انکار برای رسیدن به پیروزی نام بگیرد، زامهران که دقایقی پیش از پایان نیمه اول بازی به میدان آمد توانست دو بار برای پدیده گلزنی کند و موجبات کسب سه امتیاز مهم در تبریز را فراهم سازد.

 


شرح جدول:
بازیکنانی که برای تیم های شان گلزنی و یا گلسازی می کنند یک امتیاز مثبت به دست می آورند، بازیکنانی که پنالتی نیز به دست می آورند در صورت گل شدن آن یک امتیاز و در صورت از دست رفتن آن نیم امتیاز مثبت به دست می آورند.

 

بازیکنان فوتبال

ارزشمندترین بازیکنان لیگ برتر

بازیکنان فوتبال

ارزشمندترین بازیکنان لیگ برتر

بازیکنان فوتبال

ارزشمندترین بازیکنان لیگ برتر

بازیکنان فوتبال

ارزشمندترین بازیکنان لیگ برتر

بازیکنان فوتبال

ارزشمندترین بازیکنان لیگ برتر

بررسی ارزشمندترین بازیکنان فوتبال در لیگ شانزدهم

بررسی ارزشمندترین بازیکنان فوتبال در لیگ شانزدهم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از ورزش سه/ی
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف