نمناک ورزشفوتبال وفادارترین بازیکنان لالیگا چه کسانی هستند؟
بازیکنان لالیگا ، وفادارترین بازیکنان لالیگا
بازیکنان لالیگا که وفادارترین بودند و در تیم های خود به محبوبیت بسیار رسیدند،از جمله وفادارترین ها آندرس اینیستا است.

بازیکنان لالیگا که وفادارترینند

در میان بازیکنان وفادار فوتبال اسپانیا نام ستاره هایی که در تیم های خود تبدیل به اسطوره شده اند، دیده می شود. در بین بازیکنان وفادار و فعال فوتبال باشگاهی اسپانیا آندرس اینیستا هافبک تیم فوتبال بارسلونا با 15 فصل بازی برای آبی و اناری ها در صدر قرار گرفته است.

آندرس اینیستا لوخان که در 11می 1984 در روستایی کوچک به نام فوئنتیلبیا ، واقع در استان آلباسته در اسپانیا به دنیا آمد، فوتبالیستی اسپانیایی است که در پست هافبک تهاجمی بازی می کند. اینیستا هم اکنون با پیراهن تیم فوتبال بارسلونا در رقابت های لالیگا اسپانیا شرکت می کند و عضو تیم ملی فوتبال اسپانیا نیز می باشد. وی از نوجوانی در مدرسه فوتبال بارسلونا آموزش دیده است.

 

بازیکنان لالیگا

وفادارترین بازیکنان لالیگا


این در حالی است که بازیکنانی همچون پریتو از رئال سوسیداد، لیونل مسی در بارسلونا و فلانیو در اوساسونا سیزدهمین فصل را در تیم های خود پشت سر می گذارند.

لیونل آندرس "لئو" مسی کوچیتینی فوتبالیست فوق حرفه ای اهل کشور آرژانتین و عضو بارسلونای اسپانیا و تیم ملی آرژانتین است که در پست های مهاجم و بال بازی می کند. از او به عنوان بهترین بازیکن تاریخ فوتبال یاد می کنند. او اکنون کاپیتان تیم ملی فوتبال آرژانتین است.

 

بازیکنان لالیگا

وفادارترین بازیکنان لالیگا

سرخیو راموس کاپیتان رئال مادرید و داوید گارسیا از تیم لاس پالماس هم با دوازده فصل بازی در تیم های باشگاهی خود در رتبه های بعدی قرار گرفته اند. سرخیو راموس گارسیا بازیکن اسپانیایی تیم فوتبال رئال مادرید و تیم ملی فوتبال اسپانیا است که در پست مدافع بازی می کند. وی درحال حاضر کاپیتان اول رئال مادرید است.

 

بازیکنان لالیگا

وفادارترین بازیکنان لالیگا

وفادارترین بازیکنان لالیگا چه کسانی هستند؟

وفادارترین بازیکنان لالیگا چه کسانی هستند؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از میزان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف