نمناک ورزشلیگ برتر آخرین وضعیت بازیکنان مصدوم تیم فوتبال استقلال تهران
لیگ آزادگان ، لیگ برتر
معاونت پزشکی باشگاه استقلال در خصوص آخرین وضعیت بازیکنان مصدوم استقلال توضیحاتی ارایه کرد.
تاریخ انتشار : 2 اسفند 1394

وضعیت بازیکنان مصدوم استقلال

دکتر امین نوروزی در خصوص شرایط بازیکنان آسیب دیده تیم فوتبال استقلال توضیحاتی را ارائه کرد.

وی درباره آخرین وضعیت روزبه چشمی گفت:روزبه پیش از دیدار روز جمعه استقلال برابر گسترش فولاد هیچ مشکلی نداشت اما در بازی با گسترش متاسفانه دچار مصدومیت از ناحیه عضله چهار سر ران شد. با انجام معاینات بالینی و MRI گرفته شده از او صدمه و خون ریزی در عضله مذکور مشاهده شد که این گونه صدمات معمولا به سه هفته درمان نیاز دارند.

 روزبه چشمی

وی در خصوص وضعیت فرشید اسماعیلی نیز اظهار کرد:فرشید از ناحیه زانو دچار آسیب شده است و اکنون فیزوتراپی می کند. با توجه به درد و تورم باید این روند را ادامه دهد تا از او تست دوباره گرفته شود.
معاون پزشکی باشگاه استقلال درباره آخرین وضعیت علیرضا رمضانی تصریح کرد:این بازیکن در حال فیزیوتراپی است و شرایط خوبی دارد. برنامه وزنه و کارهای قدرتی را آغاز کرده است و اگر روند درمان همینطور پیش برود می تواند در هفته آینده دویدن کنار زمین را آغاز کند.
دکتر نوروزی در پایان درباره شرایط یعقوب کریمی گفت:او نیز در حال فیزیوتراپی است و فعلا باید این مرحله از درمان را ادامه دهد.

 

آخرین وضعیت بازیکنان مصدوم تیم فوتبال استقلال تهران

آخرین وضعیت بازیکنان مصدوم تیم فوتبال استقلال تهران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از سایت رسمی باشگاه استقلال - /م
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف