بازیکنان مصدوم استقلال

وضعیت درمانی بازیکنان مصدوم استقلال از زبان پزشک استقلال

تاریخ انتشار : 7 اسفند 1396کد مطلب : 65029زمان مطالعه : 2 دقیقه
معاونت پزشکی باشگاه استقلال در خصوص آخرین وضعیت پادوانی و مهدی قائدی بازیکنان مصدوم استقلال توضیحاتی ارایه کرد.

آخرین وضعیت بازیکنان مصدوم تیم فوتبال استقلال تهران

دکتر امین نوروزی در خصوص شرایط بازیکنان آسیب دیده تیم فوتبال استقلال توضیحاتی را ارائه کرد.

وی درباره وضعیت پادوانی گفت:متاسفانه در حین بازی با فولاد پادوانی دچار مصدومیتی از ناحیه سر و گردن شدند که مستقیما با تدابیر خوبی که پزشکان تیم داشتند، مستقیما او به بیمارستان منتقل شد. دیدیم که ضایعه خیلی شدید است و MRI و سی تی اسکن انجام شد. با متخصصان خوب تهرانی هم مشاوره شد. باید هرچه سریعتر عمل می شد تا فشار از روی نخاعش برداشته شود.

 بازیکنان مصدوم استقلال

تصویری دلخراش از شکستگی گردن پادوانی

معاون پزشکی باشگاه استقلال تصریح کرد:خوشبختانه در عمل جراحی موفق شدند فشار را از روی نخاع بردارند. با توجه به فشاری که روی نخاع آمده نیاز به زمان هست اما منتظریم با توجه به شکستگی ایجاد شده در سر، شرایط عادی شود تا بتوانیم او را با اورژانس هوایی به تهران منتقل کنیم و با کمک دوستان و اساتید شکستگی سر این بازیکن را هم درمان کنیم.

وی درباره کمبود امکانات در اهواز گفت:خیر، خوشبختانه آمبولانس فورا او را به بیمارستان برده است. بیمارستان اول چون MRI نداشته به بیمارستان دیگری برده شده است. خوشبختانه در زمان مناسب پادوانی عمل شده است. او در حال حاضر به هوش آمده است. باید از گمانه زنی بپرهیزیم. حرف های ضد و نقیض زیادی مطرح شده است. ما از مردم می خواهیم برای پادوانی دعا کنند. او بسیار پسر خوبی است. فعلا تلاش پزشکان خوب بوده است.

 بازیکنان مصدوم استقلال

نظر پزشک استقلال در مورد وضعیت پادوانی

معاون پزشکی باشگاه استقلال درباره زمان برگشت پادوانی به میادین گفت:من خیلی امیدوارم که او سلامتی اش را پیدا کند و برای ما سلامتی او مهم است. ان شاءالله که بتواند با سلامتی برگردد و منتظریم ببینیم چه می شود. ما با کمک مدیریت باشگاه تلاش می کنیم اگر جراحان اهوازی اجازه دهند، او را به تهران منتقل کنیم.

او درباره وضعیت قائدی بیان کرد:قائدی خوشبختانه خیلی بهتر شده است. یک فیزیوتراپ در بوشهر هرروز با او کار می کند. شرایطش خیلی بهتر شده است. خوشبختانه او شکستگی ندارد و تنها مشکلش کبد بود که مورد جراحی قرار گرفت. منتظریم با اجازه دکتر این بازیکن، او را به تهران بیاوریم. با او خیلی خوب کار می شود و بهتر می شود.

بازیکنان مصدوم استقلال

آخرین وضعیت مهدی قائدی

نوروزی در پایان درباره وضعیت برزای گفت:متاسفانه در این دوره گریبان گیر یک سری مصدومیت هایی شدیم که در این سال ها ندیده بودم. برزای از سه ناحیه در همسترینگ دچار پارگی شده بود. ما درمان را آغاز کردیم و باید تا تکمیل شدن مراحل درمانش صبر کنیم.

وضعیت رحمتی و 2 مصدوم استقلال

تیم استقلال پنجشنبه هفته جاری باید در هفته بیست وپنجم لیگ برتر به مصاف رقیب سنتی خود یعنی پرسپولیس برود. سیدمهدی رحمتی، امید نورافکن، میلاد زکی پور، بهنام برزای، پژمان منتظری و پادوانی مصدومان استقلال هستند. وضعیت رحمتی، نورافکن و زکی پور فردا مشخص می شود و با توجه به اینکه سیدحسین حسینی هم از دربی محروم شده، آمادگی رحمتی اهمیت زیادی دارد.

همچنین وضعیت لئاندرو پادوانی که به دلیل مصدومیت در جریان بازی برابر فولاد خوزستان راهی بیمارستان شد، هنوز مشخص نیست.

وضعیت پادوانی و مهدی قائدی بازیکنان مصدوم استقلال

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برگرفته از دنیای اقتصاد - مشرق / ر
برچسب :
وبگردی