نمناک ورزشفوتبال بازیکنان کروات تاریخ باشگاه رئال مادرید + تصاویر
رئال مادرید ، بازیکنان کروات
در این گزارش نگاهی به بازیکنان کرواتی که پیراهنرئال مادرید را بر تن کردند خواهیم داشت. از رابرت پروسینچکی تا داوور شوکر و کواچیچ که در رئال مادرید بازی کردند.
بازدید : 3,241 نفر

رابرت پروسینچکی، داوور شوکر، رابرت یارنی و لوکا مودریچ، 4 کرواتی هستند که پیش از کوواچیچ به رئال مادرید پیوسته اند.

1- رابرت پروسینچکی: سال 91 از ستاره سرخ بلگراد که در آن سال قهرمان اروپا نیز شده بود به رئال پیوست. او سه فصل برای این تیم بازی کرد و در 73 بازی، 12 گل نیز به ثمر رساند. او سال 96 در اقدامی عجیب به بارسلونا پیوست.


بازیکنان کروات


2- داوور شوکر: سال 96 پس از 5 فصل حضور موفق در سویا به رئال پیوست و سه فصل در این تیم بازی کرد. در قهرمانی رئال در لالیگای فصل 96-97 او نقش به سزایی داشت و با رئال، سال 98 قهرمان اروپا نیز شد.

داور شوکر


3- رابرت یارنی: سال 98 از بتیس به رئال پیوست و دوران حضور او تنها یک سال طول کشید و بدون هیچ عنوانی این تیم را ترک کرد.رابرت بارنی


4- لوکا مودریچ: سال 2012 از تاتنهام به رئال پیوست و در این سه فصل اخیر، مهره مؤثر و بی جانشین کهکشانی ها بوده است.لوکا مودریچ


5- کوواچیچ: جوان 21 ساله که روز گذشته از اینتر به رئال پیوست و باید دید دوران حضور او در جمع کهکشانی ها چگونه خواهد بود.

 

کواچیچ

 

بازیکنان کروات تاریخ باشگاه رئال مادرید + تصاویر

بازیکنان کروات تاریخ باشگاه رئال مادرید + تصاویر
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10
برگرفته از ورزش 3 -/م
این مطلب مفید بود ؟ 7 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف