نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون بازیکنی که پای فریدون زندی را شکست + عکس
مصدومیت فریدون زندی ، فریدون زندی
جورجی بازیکن تیم معیذر که با حرکت خشن خود پای فریدون زندی را شکست بعد از مصدومیت زندی و حضورش در بیمارستان حتی یک تماس تلفنی برای اطلاع از وضعیت فریدون برقرار نکرد.
تاریخ انتشار : 9 مهر 1392

فریدون زندی معتقد است بازیکن تیم معیذر در صحنه مصدومیت وی تعمدی نداشته است. تصاویر تلویزیونی نشان می داد فریدون زندی هنگامی که قصد شوت ردن به سمت دروازه حریف را داشت، پای جورج جیکانویچ که زودتر به توپ رسیده بود را هدف قرار داد. زندی اما از بازیکن تیم معیذر که به جورجی معروف است، گلایه دارد.

 
جورج جیکانویچ پای فریدون زندی را شکست
 
جورج جیکانویچ مدافع اهل کشور مونته نگرو که سه ماه قبل به تیم معیذر پیوسته، بعد از مصدومیت زندی و حضور چند روزه اش در بیمارستان حتی یک تماس تلفنی برای دلجویی یا اطلاع از وضعیت فریدون برقرار نکرده است. البته مسئولان و بازیکنان باشگاه الاهلی و اهالی فوتبال قطر از جمله چند ملی پوش سابق و تعدادی از هواداران و خبرنگاران آن کشور با حضور در بیمارستان از زندی عیادت کردند. زندی می گوید با روحیه ای که عیادت کنندگان به وی داده اند، تلاش می کند تا با پشت سر نهادن این آسیب دیدگی به میادین فوتبال بازگردد.

بازیکنی که پای فریدون زندی را شکست + عکس

بازیکنی که پای فریدون زندی را شکست + عکس
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 9
برگرفته از goal.com
این مطلب مفید بود ؟ 6 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف