نمناک ورزشلیگ برتر 6 بازیکن استقلال از این تیم جدا میشوند؟
استقلال ، نقل و انتقالات استقلال
مدیران استقلال در صحبت های خود اعلام کردند به دنبال تمدید قرارداد همه بازیکنان فعلی استقلال هستند و با اضافه شدن چشمی و جبارف، عملا نیازی به بازیکن دیگری ندارند و نهایتا یک یا دو بازیکن را در نقل و انتقالات جذب خواهند کرد.
تاریخ انتشار : 28 فروردین 1396

جدایی 6 بازیکن استقلال

تیم فوتبال استقلال که از نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر روند رو به رشدی را تجربه کرده در دیدار شب گذشته نیز توانست حریف سر سخت خود را به نام صبای قم از پیش رو بر دارد و با توجه به این پیروزی مدیر عامل و سرمربی تیم نیز در صحبت هایی اعلام کردند که تمامی بازیکنان فعلی را برای فصل آتی حفظ خواهند کرد .

مدیران استقلال در صحبت های خود اعلام کردند به دنبال تمدید قرارداد همه بازیکنان فعلی استقلال هستند و با اضافه شدن چشمی و جبارف، عملا نیازی به بازیکن دیگری ندارند و نهایتا یک یا دو بازیکن را در نقل و انتقالات جذب خواهند کرد.اما بهتر است بدانیم مطرح کردن و خواستن چنین مساله ای کمی دور از دسترس خواهد بود چرا که تا پایان فصل به نوعی هیچ فردی نمی داند سرنوشت به چه صورت رقم خواهد خورد.

1. یعقوب کریمی

یعقوب کریمی
 
مدافع هافبک چپ پای استقلال، بعد از بازی با استقلال خوزستان از ترکیب اصلی آبی های پایتخت خارج شد و جایش را به زکی پور داد. در مصاف استقلال و صبای قم، زکی پور نیمکت نشین شد اما باز هم کریمی بازیکن فیکس نبود و هرائر مگویان به جای او بازی کرد. این احتمال وجود دارد که با توجه به اعتقاد نداشتن کادر فنی این بازیکن او برای فصل آتی در ترکیب جایی نداشته باشد.

 

2. رابسون جانواریو:

این طور که به نظر می رسد رابسون خود خواستار حضور در استقلال است اما به نظر از طرفی مبلغ درخواستی رابسون جانواریو و باشگاه برزیلی اش خیلی بیشتر از حد انتظار استقلالی ها است و این مسئله باعث شود تا آبی ها نتوانند این بازیکن را حفظ کنند و به دنبال جایگزین برای او باشند اما از سویی هم مدیران استقلال بیان کردند نیاز به جذب بازیکن جدید ندارند. به این ترتیب رابسون تنها در شرایطی می ماند که رقم درخواستی خود را پایین بیاورد.

3. فرشید باقری:

در حال حاضر کادر فنی استقلال از امید نورافکن و امید ابراهیمی بیشتر استفاده می کند و از سوی دیگر بهتر است بدانیم قرار است جپارف و چشمی هم در فصل آینده به این تیم اضافه شوند.با این وجود به نظر این بازیکن برای فصل آتی جزو خروجی هایی باشد که خود بازیکن در نظر دارد از تیم جدا شود .جدا از اینکه پرسپولیسی ها نیز تمایل زیادی به جذب او دارند و باید دید آیا این بازیکن سال بعد هم در استقلال هست یا نه.

4. کاوه رضایی:

مهاجم پر تلاش و گلزن استقلال که ظاهرا از وضعیت مالی باشگاه رضایت کافی ندارد و از طرفی او به دنبال لژیونر شدن است. با این تفاسیر استقلالی ها تلاش زیادی دارند تا او را در جمع خود حفظ کنند اما به نظر می رسد رضایی به این زودی ها چراغ سبز خود برای ماندن را نشان ندهد و این مسئله کمی برنامه های استقلال را بهم بریزد.

5. امید ابراهیمی:

هافبک موثر و ملی پوش استقلال نیز همانند کاوه رضایی به دنبال لژیونر شدن است اما از سویی دیگر بهتر است بدانیم منصوریان به شدت خواهان حفظ اوست و حتی بعد از بازی با صبای قم به شدت از او تمجید کرد. در هرحال باید منتظر ماند و دید که آیا این بازیکن هم راضی به ماندن در استقلال می شود یا نه.

6. جابر انصاری:

مدت ها است که برخی رسانه ها از احتمال جدایی انصاری و پیوستن او به گسترش فولاد را مطرح می کنند. او به جز بازی با صبای قم، مدت هاست که جایی در ترکیب ثابت استقلال ندارد و این مسئله ظاهرا باعث ناراحتی او شده است. او رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی استقلال دارد و باید دید که آیا ترجیح می دهد به این رقابت ادامه دهد و یا اینکه راهی تیمی دیگر شود.

 با تمام تفاسیر باید منتظر ماند تا دید در فصل نقل و انتقالات کدام یک از بازیکنان استقلال در لیست خروج و یا خود از تیم استقلال جدا می شوند و اینکه با توجه به خروجی ای که استقلال خواهد داشت چند بازیکن دیگر جدا از چشمی و جپاروف به ترکیب آبی پوشان اضافه می شود.

6 بازیکن استقلال از این تیم جدا میشوند؟

6 بازیکن استقلال از این تیم جدا میشوند؟
:
امتیاز : 1.3 تعداد رای : 4
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 1 3
نظر کاربران
مهدی اژدلی

مهدی اژدلی

من میگم تیام جپاروف و امید ابراهیمی بمونن عالی عالی میشه

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف