نمناک ورزشفوتبال اتفاق عجیب برای 2 بازیکن تیم استقلال در تلگرام!
تیم استقلال ، فضای مجازی
دو نفر از بازیکنان تیم استقلال در یک دردسر عجیب افتادند که به فضای مجازی و تلگرام برمی گردد. این مشکل تا جایی آزار دهنده شد که آنها مجبور شدند شماره های خود را عوض کنند.
تاریخ انتشار : 26 دی 1394

فضای مجازی و دردسر های آن برای بازیکنان تیم استقلال

فضای مجازی و شبکه های اجتماعی گرچه در دنیای امروز مفید واقع شدند و باعث نزدیکی افراد به یکدیگر هستند اما گاهی برای عده ای دردسر ایجاد می کنند و باعث ایجاد مشکل می شوند. دو بازیکن تیم استقلال از هفته گذشته درگیر مشکلاتی شدند که علت آن گروه های تلگرام بوده است.

در هفته گذشته 2 بازیکن سرشناس استقلال متوجه شدند که در تلگرام، توسط افرادی ناشناس به گروه های تبلیغاتی و هواداری دعوت شده اند. این موضوع پایان ماجرا نبود و این دو بازیکن با تماس های افراد ناشناس زیادی مواجه شده که سوالات عجیب و غریبی از آنها می پرسیدند.
زمانی که این دو بازیکن متوجه چنین دردسری شدند، گوشی های تلفن همراه خود را خاموش کردند تا مدام پاسخگوی سوالات هوادارانی که شماره تلفن آنها را پیدا کرده بودند، ندهند اما به محض روشن شدن تلفن همراه، باز هم تماس ها شروع شد.

یکی از بازیکنان که به شدت شاکی شده بود، مجبور شد شماره تلفن خود را تغییر دهد تا از تماس های مکرر رهایی پیدا کند، اما بازیکن دیگر همچنان تلفن خود را خاموش کرده تا بلکه بتواند مدتی دور از هیاهو باشد!

اتفاق عجیب برای 2 بازیکن تیم استقلال در تلگرام!

اتفاق عجیب برای 2 بازیکن تیم استقلال در تلگرام!
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
برگرفته از میزان -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف