نمناک اخبارورزشی تهدید به قتل 2 بازیکن تیم ملی کلمبیا پس از بازی مقابل انگلیس
بازیکن تیم‌ملی کلمبیا ، کارلوس باکا
2 بازیکن تیم ملی کلمبیا که پنالتی خود را در دیدار مقابل انگلیس از دست دادند، تهدید به مرگ شدند.
تاریخ انتشار : 14 تیر 1397

پیام های تهدید به مرگ به سوی 2بازیکن تیم ملی کلمبیا

شکست در ضربات پنالتی بازی مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی برای 2 بازیکن تیم ملی کلمبیا تبعات داشت.

هواداران تندخو و خشن تیم ملی کلمبیا نسبت به حذف تیمشان برابر انگلیس در جام جهانی 2018 روسیه، واکنش مطابق انتظار را نشان دادند.

تیم ملی کلمبیا کیفیت همیشگی خود را نداشت، جام جهانی 2014 برزیل کار آنها را در روسیه خیلی سخت کرده بود، چرا که انتظارات بواسطه نمایش های خوبشان در جام بیستم در 2018 از آنها بالا بود و خوزه پکرمن توانایی برآورده کردن این حجم از انتظارات را به واقع نداشت.

بازیکنان کلمبیا

تبعات ضربات پنالتی تیم ملی کلمبیا مقابل انگلیس

در پی حذف تیم ملی کلمبیا در پایان ضربات پنالتی بازی مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2018 مقابل انگلیس، کارلوس باکا و متیوس اوریبه، 2 ناکام این تیم در ضربات پنالتی با پیغام های تهدید به مرگ از سوی هم وطنانشان مواجه شدند.

این 2 بازیکن در شرایطی که کلمبیا در ضربات پنالتی از رقیبش پیش بود، ضرباتشان را از دست داد تا در نهایت کلمبیا حذف و انگلیس راهی یک چهارم نهایی شود. پس از این اتفاق سیل پیام های تهدید به مرگ به سوی این 2 بازیکن روانه شده و پلیس کلمبیا در حال پیگیری ماجراست.

بازیکن تیم ملی

تهدید به مرگ 2 بازیکن ملی کامبیا

این موضوع برای بازیکنان کلمبیا مسبوق به سابقه است و پیش از این اسکوبار در جام جهانی 1994 آمریکا، پس از اینکه با گل به خودی دروازه کلمبیا را باز کرد، پس از بازی کشته شد.

درگیری در زمین فوتبال

این ماجرا البته در سال 2013 و در لیگ های سطح پایین برزیل شکل گرفت که از انتشار تصاویر آن به دلیل بیش از حد دلخراش بودنش معذوریم! روزی که داور برزیلی به دلیل درگیری لفظی با یکی از بازیکنان زمین، از سوی اقوام بازیکن با طناب دست و پایش بسته شد و پس از آن سر از تنش جدا کردند!

بازیکنان کلمبیا

کلمبیایی ها هم همواره تحت تاثیر این نوع برخورد ها بوده اند، گاهی برخی از اروپایی به شوخی می گویند، کار در معدن پس از فوتبالیست بودن در رده دون سخت ترین شغل های این کشور است، آرژانتینی ها و مکزیکی ها و .. نیز از این قاعده مستثنی نبوده اند!

بازیکن تیم ملی کلمبیا

بازیکن تیم ملی کلمبیا در جام جهانی 2018

بازیکنان تیم ملی کلمبیا به مرگ تهدید شدند

تهدید به قتل 2 بازیکن تیم ملی کلمبیا پس از بازی مقابل انگلیس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از ساعت24 / ورزش 11/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف