نمناک اخبارورزشی بازیکن برزیلی جدید پرسپولیس کیست؟ + عکس
پرسپولیس ، لیگ برترر
تیم فوتبال پرسپولیس با جونیور براندائو مهاجم برزیلی 24 ساله به توافق رسیدند و به زودی برای عقد قرارداد به تهران می آید.
تاریخ انتشار : 25 مرداد 1398

کری خوانی بازیکن برزیلی پرسپولیس

ایرنا:جونیور براندائو مهاجم برزیلی که به تازگی با تیم فوتبال پرسپولیس تهران به توافق رسیده گفت:بازیکن بعدی پرسپولیس هستم که برای هواداران و این تیم گل های زیادی به ثمر خواهم رساند.

زمان عقد قرارداد مهاجم برزیلی پرسپولیس 

جونیور براندائو مهاجم برزیلی برای عقد قرار داد با باشگاه پرسپولیس به توافق رسیده و قرار است این بازیکن روز یکشنبه ( 27 مرداد ) وارد ایران شود و در صورت موفقیت در آزمایش های پزشکی در ترکیب تیم پرسپولیس قرار گیرد.

اولین پیام جونیور براندائو به هواداران پرسپولیس 

وی پیرامون سفر به ایران در پیامی که امروز جمعه برای هواداران پرسپولیس منتشر کرده، گفت:سلام به هواداران پرسپولیس، من این جا هستم تا به شما بگویم که یکشنبه به تهران خواهم آمد و بازیکن بازیکن بعدی پرسپولیس، من هستم و برای شما گل های زیادی خواهم زد.

جونیور برانداو

کری خوانی جونیور براندائو مهاجم برزیلی پرسپولیس 

بیوگرافی کوتاه از جونیور براندائو بازیکن برزیلی پرسپولیس

جونیور براندائو مهاجم 24 ساله برزیلی درحالی وعده گل های زیاد را برای این تیم پرطرفدار پایتخت داده است که از سال 2015 تا 29 مه 2019 در 59 مسابقه به میدان رفته است و فقط 15 گل به ثمر رسانده که آمار جالبی برای یک مهاجم محسوب نمی شود. 

همچنین او که به عضویت تیم لودوگورتس درآمده بود، نتوانست در لیگ بلغارستان عملکرد موفقی ارائه دهد تا به صورت قرضی به تیم گویان برزیل بازگشت او در این تیم هم چهره موفقی در گلزنی از خود نشان نداد.

انتهای پیام/م

جونیور براندائو بازیکن جدید پرسپولیس کیست؟ + عکس

بازیکن برزیلی جدید پرسپولیس کیست؟ + عکس
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 90
این مطلب مفید بود ؟ 53 37
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف