نمناک ورزشفوتبال روزنامه عربستانی بازیکن ذوب آهن را به باد تمسخر گرفت
بازیکن ذوب آهن ، مسخره کردن بازیکن ذوب آهن
محمدرضا حسینی بازیکن ذوب آهن بعد از بازی پارچه سیاهی را ازشورت ورزش اش بیرون آورد و روزنامه عربستانی او را تمسخر کرد.
تاریخ انتشار : 12 اسفند 1395

مسخره کردن بازیکن ذوب آهن

روزنامه عربستانی بعد از دیدار ذوب آهن برابر الاهلی بازیکن ذوب آهن ایران را به خاطر حرکتی که انجام داده، به باد تمسخر گرفت. در یکی از حساس ترین دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، دو تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان و الاهلی عربستان به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با پیروزی دو بر یک نماینده عربستان به پایان رسید.

محمدرضا حسینی، بازیکن ذوب آهن بعد از پایان بازی پارچه سیاهی را از زیر شورت ورزشی اش بیرون می کشد. این صحنه را دوربین های حاضر در ورزشگاه شکار کرده اند و باعث شد تا یک سایت سعودی بازیکن ذوب آهن را به خاطر این حرکتش به باد تمخسر بگیرد.

روزنامه الریاضیه در شماره روز پنج شنبه خود در این باره نوشت:"پارچه سیاه و شکست". این روزنامه ادامه داده است:بعضی از رفتارهای پیش پا افتاده که با عقل سازگاری ندارد، در فوتبال وجود دارد. تا جایی که بازیکن ذوب آهن پارچه سیاهی را در بازی همراه خود داشته، در پایان بازی از زیر لباسش خارج می کند، به نظر می رسد این پارچه سیاه به خاطر اعتقادی است که او دارد و یا شاید هم برای سحر و جادو و هر چیز دیگری همراه خود داشته است.

 

بازیکن ذوب آهن

مسخره کردن روزنامه عربستانی

 

ذوب آهن اصفهان با وجود این که بازی خوبی را به نمایش گذاشت اما در نهایت با نتیجه دو بر یک تن به شکست داد. این دیدار تا دقایق پایانی با تساوی یک بر یک دنبال می شد تا این که عمر سومه با یک ضربه آزاد دیدنی دروازه مظاهری را باز کرد تا ذوب آهن با وجود شایستگی بازنده این دیدار باشد.

روزنامه عربستانی بازیکن ذوب آهن را به باد تمسخر گرفت

روزنامه عربستانی بازیکن ذوب آهن را به باد تمسخر گرفت
:
امتیاز : 2.1 تعداد رای : 7
برگرفته از ایسنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 3 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف