نمناک اخبارورزشی ضرب و شتم بازیکن فوتبال بانوان توسط مدیرعامل باشگاه!
فوتبال بانوان ، کتک خوردن
بازیکن فوتبال بانوان در ازای گرفتن حقوق و مطالبات خود از مدیرعامل این باشگاه کتک خورد. جزئیات بیشتر را در ادامه مشاهده کنید.
تاریخ انتشار : 9 بهمن 1393
بازدید : 7,788 نفر

بازیکن فوتبال بانوان در برخورد با مسئولان تیمش، متاسفانه با رفتار غیر انسانی مدیریت باشگاه روبه رو شد. این بازیکن که برای گرفتن بخشی از مطالباتش به باشگاه رفته بود،در ازای گرفتن حق و حقوق خود از مدیرعامل باشگاهش کتک خورد.

کتک خوردن فوتبالیست خانم از مدیرعامل باشگاه

در فوتبال ایران که مهد اتفاقات عجیب و غریب است، کتک زدن و کتک خوردن هم به این اتفاقات عجیب اضافه شده. به خصوص ضرب و شتم بانوان، توسط آقایان.
بعد از آن که یکی از مربیان ملی در فدراسیون فوتبال آستین ها را بالا زد و کارمند زن فدراسیون را کتک زد، روز گذشته این اتفاق به نوعی دیگر در یک باشگاه تکرار شد.
گویا خانم طاهره منصوری بازیکن تیم بانوان پاس همدان که برای دریافت مطالبات معوقه اش راهی ساختمان باشگاه شده بود، نه تنها مطالباتش را دریافت نکرد، بلکه توسط شخص مدیرعامل این باشگاه به طرز فجیعی مورد ضرب و شتم قرار گرفت و بازیکن بیچاره پول نگرفته، کتک هم خورد. 

ضرب و شتم بازیکن فوتبال بانوان توسط مدیرعامل باشگاه!

ضرب و شتم بازیکن فوتبال بانوان توسط مدیرعامل باشگاه!
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 109
برگرفته از جام ورزشی-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 87 22
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف