نمناک ورزشفوتبال واکنش سخنگوی فیفا به محرومیت دو بازیکن فوتبال ایران
بازیکن فوتبال ، محرومیت مسعود شجاعی
فیفا از فدراسیون فوتبال ایران خواسته است تا درباره علت محرومیت دو بازیکن فوتبال ایران یعنی مسعود شجاعی و احسان حاج صفی توضیح دهد.
تاریخ انتشار : 21 مرداد 1396

محرومیت دو بازیکن فوتبال از تیم ملی

سخنگوی فیفا با اشاره به بررسی محرومیت دو بازیکن ایرانی اعلام کرد که فدراسیون فوتبال ایران باید درباره این محرومیت توضیح دهد. محرومیت دو بازیکن ایرانی از تیم ملی فوتبال بازتاب های زیادی داشته است.

یکی از سخنگوهای فیفا در رابطه با همین موضوع با خبرگزار رویترز به صحبت پرداخت و درباره اظهارات مسوولان وزارت ورزش و جوانان ایران درباره مسعود شجاعی و احسان حاج صفی، گفت:ما موضوع را در حال حاضر به دقت در حال بررسی کردن آن هستیم و از فدراسیون فوتبال ایران خواسته ایم تا درباره این موضوع به ما توضیح بدهد.

در حال حاضر هیچ اظهار نظری نمی خواهیم انجام دهیم و منتظر پاسخگوی فدراسیون فوتبال ایران خواهیم بود. 

 بازیکن فوتبال

واکنش فیفا به محرومیت شجاعی و حاج صفی

 در اساسنامه فیفا هر گونه دخالت دولتی در امور فدراسیون ها ممنوع اعلام شده و در صورتی که چنین اموری مشاهده شود، تمهیداتی در نظر گرفته شده است. ایران اکنون توانسته جواز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد، ولی اگر ثابت شود که دخالت دولت در امور فدراسیون فوتبال صورت گرفته، باشگاه ها و تیم های ملی ایران حق شرکت در رقابت های بین المللی را نخواهد داشت.

واکنش سخنگوی فیفا به محرومیت دو بازیکن فوتبال ایران

واکنش سخنگوی فیفا به محرومیت دو بازیکن فوتبال ایران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از ورزش سه/ی
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف