نمناک ورزشوالیبال رسوایی جنسی بازیکن والیبال ایران با پیشخدمت در آسانسور!!
بازیکن والیبال ایران ، آزار و اذیت جنسی زن جوان
سایت والیبال جهانی صبح امروز با انتشار خبر اخراج یکی از بازیکن والیبال ایران خبر رسوایی اخلاقی و آزار و اذیت جنسی پیشخدمت زن خارجی در آسانسور را به صورت جهانی منتشر کرد. مدیرعامل باشگاه پیکان این موضوع را تکذیب کرده است.
تاریخ انتشار : 11 آبان 1394

رسوایی اخلاقی بازیکن والیبال ایران جهانی شد

حضور تیم والیبال پیکان در مسابقات باشگاه های جهان در برزیل که با کسب عنوان چهارمی این تیم همراه بود، یک رسوایی اخلاقی برای نماینده ایران نیز به بار آورد.

سایت والیبال جهان در خبری که صبح امروز دوشنبه روی خروجی خود قرار داد از اخراج بازیکن سرشناس تیم والیبال پیکان از مسابقات بخاطر رسوایی اخلاقی پرده برداشت.

 والیبال ایران

رسوایی بازیکن والیبال ایران بعد از آزار و اذیت جنسی پیشخدمت زن خارجی

اخراج بعد از رسوایی اخلاقی بازیکن والیبال ایران 

بر اساس این گزارش، مسئولان برگزاری مسابقات در اتفاقی عجیب رای به اخراج "ر – ص" بازیکن تیم والیبال پیکان از جام باشگاه های جهان دادند. این بازیکن به خاطر آزار و اذیت جنسی یکی از پیشخدمت های هتل محل اقامت خود از مسابقات اخراج شد.

 این اتفاق در آسانسور رخ داد که توسط دوربین ضبط شد و پس از بررسی توسط مسئولان، زمینه های اخراج این بازیکن را فراهم کرد.این خبر درحالی بازتاب زیادی داشته که هنوز پیکانی ها واکنشی به آن نداشته اند.


رسوایی اخلاقی در کار بود ؟

به گزارش ورزش3؛ یک سایت صربستانی که عمده فعالیت آن دلالی بازیکنان والیبال است و مرجعی موثق محسوب نمی شود در خبری آورده است:« بازیکن تیم پیکان به دلیل آزار و اذیت جنسی خدمتکار هتل از برزیل ،محل برگزاری رقابت های قهرمانی باشگاه های جهان اخراج شد.» این خبر به صورت ترجمه در تمام سایت های ایرانی هم منتشر شد در حالیکه محمود شیعی، مدیر عامل باشگاه پیکان که در محل برگزاری مسابقات حاضر بود می گوید:« متاسفانه موضوع بازیکن پیکان به گونه ای در سایت های منتشر شده که صحت ندارد. این بازیکن برای دیدار با دکتر تیم تصمیم به استفاده از آسانسوری داشته که ویژه کارمندان هتل بوده است. پرسنل هتل مانع استفاده این بازیکن از این آسانسور می شوند. متاسفانه بازیکن پیکان درگیری مختصری با خدمه هتل پیدا می کند و در این درگیری یک خانم گارسون و چرخ دستی غذاهایش را نیز هل می دهد.»

او در ادامه می گوید:« خدمه هتل بعد از این حادثه به مدیر هتل شکایت می کنند و مدیر هتل نیز نماینده فدراسیون جهانی والیبال را در جریان این موضوع قرار می دهد. فدراسیون جهانی والیبال به رغم پس گرفتن شکایت از سوی مدیر هتل، بر اساس آیین نامه مسابقات این بازیکن را از ادامه رقابت ها و حضور در هتل اسکان تیم ها منع می کند. نامه کتبی فدراسیون جهانی والیبال برای این موضوع وجود دارد و باشگاه تصمیم گرفت برای اینکه تیم با حاشیه روبرو نشود، بازیکن تیم پیکان به تهران باز گردد.»

بازیکن والیبال ایران ، آزارواذیت جنسی پیشخدمت زن توسط بازیکن والیبال ایران

رسوایی جنسی بازیکن والیبال ایران با پیشخدمت در آسانسور!!
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 140
برگرفته از مهر /ن
این مطلب مفید بود ؟ 107 33
نظر کاربران
حسین

حسین

وقتی بازیکن والیبال که خودش باید الگو باشه اینگونه رفتار می کنه چطور باید اجازه داد زنان در ورزشگاهها حضور پیدا کنند

پاسخ دادن 15 11
مخاطب

مخاطب

وقتی مدفوع انسان اینقدر کثیف، نجس و بدبوست چرا پزشکان با یک عمل جراحی معده و روده هار رو از بدن حذف نمی کنند تا غذایی که می خوریم با همان عطر و بوی طبیعی از بدن انسان دفع بشه. معادل سازی به شدت منطقی

پاسخ دادن 11 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف