نمناک ورزشفوتبال اقدام زشت بازیکن سابق پرسپولیس با همسرش
بازیکن پرسپولیس ، خیانت بازیکن پرسپولیس
بازیکن سابق پرسپولیس عاشق دختری جوان شده و درخواست طلاق از همسرش را هم داده است!
تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1396

اقدام زشت بازیکن سابق پرسپولیس و رابطه با یک دختر جوان

همین 2، 3 سال پیش بود که هواداران پرسپولیس او را یک صدا تشویق می کردند و او یکی از خوب های این تیم محبوب پایتخت بود. او که از یک تیم ریشه دار تهرانی به پرسپولیس آمده بود در خانواده ای بزرگ نشده بود که وضع مالی خوبی داشته باشند. به سختی بزرگ شده بود و با زحمت پولی را برای آینده پس انداز کرده بود.

در تیمی که دایی با آن دو بار قهرمان جام حذفی شد یکی از فیکس ها بود ولی بعد از دایی مربیان بعدی خیلی به او اعتماد نکردند تا ناخواسته و برخلاف میل باطنی مجبور به جدایی از پرسپولیس گردد. این بازیکن جنوب شهری همه پس اندازش را صرف خرید سه واحد آپارتمان در منطقه غرب تهران کرد.

 

بازیکن پرسپولیس

خیانت بازیکن پرسپولیس و رابطه با دختری جوان

 در آن روزها همه چیز خوب بود و زندگی به آرامی سپری می شد ولی ناگهان همه چیز رنگ و بوی دیگری گرفت و حالا نزدیک به 6 ماه است که این آقای فوتبالیست رنگ خانه و همسرش را ندیده است!اطرافیانش می گویند او عاشق دختری جوان شده و درخواست طلاق از همسرش را هم داده ولی زن او که از این زندگی مشترک یک بچه هم دارد برای برگشتن این آقای فوتبالیست به تمام آشناها رو انداخته و تلاش می کند تا او را به زندگی مشترک برگرداند،تلاشی که فعلا بیهوده بوده و نتیجه نداده است!

اقدام زشت بازیکن سابق پرسپولیس با همسرش

اقدام زشت بازیکن سابق پرسپولیس با همسرش
:
امتیاز : 1.9 تعداد رای : 96
برگرفته از جام نیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 36 60
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف