نمناک ورزشفوتبال کره به دنبال جذب دو بازیکن پرسپولیس
بازیکن پرسپولیس ، بازیکنان ملی پوش پرسپولیس
بعد از بازی ایران و کره جنوبی دو بازیکن پرسپولیس که مشخص نیست چه کسانی هستند برای بازی در تیم های کره پیشنهادهایی داشته اند.
تاریخ انتشار : 11 شهریور 1396

دو بازیکن پرسپولیس نظر کره ای ها را جلب کردند

پس از بازی ایران و کره جنوبی خبر رسید که کره ای ها به دنبال دو بازیکن تیم ملی هستند تا آن ها را برای تیم های باشگاهی شان جذب کنند. گویا بعد از حضور خالد شفیعی در فوتبال کره، کره ای ها علاقه خاصی به فوتبالیستهای ایرانی پیدا کرده اند.

البته اسم این دو بازیکن هنوز مشخص نشده است اما آنچه که مشخص است این است که این دو نفر عضو تیم پرسپولیس هستند. با توجه به اینکه این دو بازیکن با پرسپولیس قرارداد دارند در مواجهه با این پیشنهاد از نمایندگان تیم مذکور خواسته اند تا با باشگاه در این زمینه صحبت کنند.

پس از این اتفاق و با بررسی های لازم احتمال داده می شود که پیشنهاد داده شده به وحید امیری و البته محمد انصاری بوده باشد.

دو بازیکنی که در بازی با کره جنوبی عملکرد خوبی از خودشان نشان دادند و احتمالا با توجه به این عملکرد خوب حالا مورد توجه باشگاه های کره ای قرار گرفته اند.در بازی با کره علیرضا بیرانوند،محمد انصاری،وحید امیری و مهدی طارمی به میدان رفتند و سید جلال حسین هم نیمکت نشین بود. 

بازیکن پرسپولیس

پیشنهاد کره به دو بازیکن پرسپولیس

 بیرانوند با توجه به عملکرد خوب مدافعان چندان محک جدی ای در این بازی نخورد و طارمی هم از زمانی که وارد زمین شد زیاد چشمگیر بازی نکرد که باشگاه های کره ای را برای جذب این بازیکن تهییج کند.می ماند انصاری و امیری که هر دو از بهترین بازیکنان ایران در این دیدار بودند.

کره به دنبال جذب دو بازیکن پرسپولیس

کره به دنبال جذب دو بازیکن پرسپولیس
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
برگرفته از خبر آنلاین/ی
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف