نمناک ورزشفوتبال شروع حواشی پرسپولیس با عکس قلیان! + عکس
بازیکن پرسپولیس ، حواشی باشگاه پرسپولیس
حواشی باشگاه پرسپولیس از انتشار عکس دو بازیکن مطرح تیم پرسپولیس که در حال قلیان کشیدن بودند آغاز شد.
تاریخ انتشار : 13 مهر 1396

تصویر قلیان کشیدن دو بازیکن پرسپولیس

پرسپولیس دور از ایران مقابل الهلال عربستان در یک بازی حیثیتی به سختی شکست خورد و به تهران برگشت. بعد از بازی اخبار و مسائلی از اردوی پرسپولیس به بیرون درز پیدا کرد که باعث تعجب همگان شد. معمولا اردوهای خارجی برای بازیکنان ایرانی پراز حرف و حدیث است زیرا گاها جنبه اردوی بلندمدت برای برخی فوتبالیست ها وجود ندارد و منجر به رقم خوردن حواشی زیادی می شود.

یکی از این حواشی مهم به تازگی گریبان پرسپولیس را گرفته و یکی از رسانه ها در گزارشی، پرده از راز شب نشینی تعدادی از بازیکنان به فاصله اندک تا بازی با الهلال عربستان برداشته است. 

بازیکن پرسپولیس

بازیکنان پرسپولیس در حال قلیان کشیدن

بد نیست بدانید تمام این حواشی پس از انتشار عکسی رقم خورد که به صورت واضح، دو بازیکن نامدار پرسپولیس را در حین استعمال قلیان نشان می داد. قلیان کشیدن این دو بازیکن به یک دردسر اساسی برای باشگاه پرسپولیس بدل شد و سرخپوشان به یکباره خود را درگیر حواشی بعد از این اتفاق دیدند.

مشخصا اگر این دو بازیکن و اصلا سایر فوتبالیست ها بیشتر مراقب خود باشند و حداقل مقابل چشم پاپاراتزی ها این طور بی پروا قلیان نکشند، حاشیه ای هم به وجود نمی آید. چه بسا پرسپولیس اگر حاشیه نداشت، می توانست به راحتی از سد الهلال عبور کند و یا حداقل این طور برابر حریف نامدار و قدرتمند خود قافیه را نبازد.

شروع حواشی پرسپولیس با عکس قلیان! + عکس

شروع حواشی پرسپولیس با عکس قلیان! + عکس
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 10
برگرفته از جام نیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 5 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف