نمناک ورزشفوتبال احتمال جدایی 7 بازیکن پرسپولیس در پایان فصل
بازیکن پرسپولیس ، محرومیت پرسپولیس
قرارداد 7 بازیکن پرسپولیس در پایان این فصل به پایان می رسد که برخی از این نفرات به فکر لژیونر شدن و پیشنهاد خارجی هستند.
تاریخ انتشار : 20 مهر 1396

اتمام قرارداد 7 بازیکن پرسپولیس

با حکم سنگین و غیرمنتظره فیفا، باشگاه پرسپولیس تهران از دو پنجره نقل و انتقالات زمستانی و تابستانی محروم شده است. به عبارت بهتر باشگاه پرسپولیس تا پایان نیم فصل اول لیگ هجدهم قادر به جذب بازیکن نیست و تنها قادر است از بازیکنان فعلی خود استفاده کند.

راه دیگر هم تمدید قرارداد بازیکنان است که در پایان لیگ هفدهم، قراردادشان به اتمام می رسد. اسامی افرادی که در پایان لیگ هفدهم بازیکن آزاد می شوند به شرح زیر است:
1- محسن مسلمان 2- مهدی طارمی 3- فرشاد احمدزاده 4- کمال کامیابی نیا 5- محمد انصاری 6- وحید امیری 7- شجاع خلیل زاده!

لطفاً تعجب نکنید! شنیدیم قرارداد شجاع خلیل زاده به شرط رضایت طرفین تمدید می شود. بوژیدار رادوشوویچ هم به تازگی قراردادش را به مدت 2 سال دیگر تمدید کرده است اما تمدید قرارداد این 7 بازیکن کار آسانی نیست. برخی از این نفرات به فکر لژیونر شدن و پیشنهاد خارجی هستند و تمایل دارند فوتبال خود را در آن سوی آب ها دنبال کنند. برخی دیگر هم با پیشنهادات وسوسه کننده ای از یکی، دو تیم متمول صنعتی و شهرستانی مواجه شده و از همین حالا به فکر جدایی افتاده اند.

بازیکن پرسپولیس

7 پرسپولیسی در پایان فصل جدا می شوند؟

البته این وسط یکی، دو نفری هم دیده می شوند که به بالا بردن رقم قرارداد خود و استفاده (بخوانید سوءاستفاده!) از حکم سنگین فیفا و محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات تابستانی و قبل از لیگ هجدم فکر می کنند.بنابراین تمدید قرارداد هر یک از این یکی، دو نفر شاید حدود 2 میلیارد تومان برای باشگاه پرسپولیس آب بخورد! اما شاید بد نباشد بدانید نفرات زیر با پرسپولیس قرارداد دارند؛ علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، احمد نوراللهی، حسین ماهینی، احسان علوان زاده، شایان مصلح، علی علیپور، سیامک نعمتی ، گادوین منشا، بشار رسن، آدام همتی، ابوالفضل درویش وند، شاهین عباسیان، محمدامین اسدی، سعید حسین پور، محمد احسان حسینی و حمیدرضا طاهرخانی.
همچنین امید عالیشاه نیز نیم فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد که در صورت اتمام دوران خدمت سربازی می تواند به این تیم برگردد. رضا کرملاچعب و حامد آقایی هم دو بازیکن دیگر پرسپولیس محسوب می شوند که به صورت قرضی به استقلال خوزستان و نفت تهران پیوسته اند.

احتمال جدایی 7 بازیکن پرسپولیس در پایان فصل

احتمال جدایی 7 بازیکن پرسپولیس در پایان فصل
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از خبر ورزشی/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف