نمناک اخبارورزشی حمله سارقان به بازیکن پرسپولیس + عکس
بازیکن پرسپولیس ، سرقت از بازیکن پرسپولیس
بازیکن پرسپولیس مورد حمله بی رحمانه سارقان قرار گرفت و این موضوع دچار آسیب دیدگی او شد.
تاریخ انتشار : 10 مرداد 1397

بازیکن پرسپولیس مورد سرقت قرارگرفت

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس مورد حلمه سارقان قرار گرفت و دچار مصدومیت شد، مهدی شریفی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس امروز مورد حمله سارقان قرار گرفت و از ناحیه بینی دچار آسیب دیدگی شد.
بر این اساس این بازیکن نتوانست امروز به تمرین بپردازد. این سارقان با طراحی سناریوی از پیش تعیین شده، وی را متوقف و غافلگیر کردند. آنها با طراحی یک دعوا، پس از مضروب کردن شریفی قصد سرقت وسایل او را داشتند که در جریان این موضوع بازیکن پرسپولیس با ضربه ای که به صورتش وارد شد به شدت آسیب دید.
وی با دخالت مردمی که او را شناخته بودند توانست از این مهلکه رها شود، در حالیکه حتی فرصت باز کردن کمربند ایمنی خود را پیدا نکرده بود.
 
آسیب دیدگی مهدی شریفی

 حمله سارقان به بازیکن پرسپولیس 

اقدام شریفی پس از حمله سارقان

شریفی بعد از این حادثه و گزارش آن به پلیس در حالیکه از ناحیه بینی خونریزی داشت، راهی ورزشگاه کاظمی شد.
او پس از اقدامات پزشکی کادر پزشکی برای عکسبرداری از صورت و بینی خود راهی بیمارستان شد.
شریفی، مهاجم سابق تراکتورسازی و سپاهان با قراردادی دوساله به سرخ پوشان پیوسته است.

مهدی شریفی 

مهدی شریفی (زادهٔ 25 مرداد 1371 در اصفهان) بازیکن فوتبال ایرانی است و در پرسپولیس در لیگ برتر بازی می کند، شریفی فوتبال خود را از آکادمی ذوب آهن اصفهان شروع کرد و تا نوجوانان در این تیم بود. پس از وقفه ای یک ساله، به تیم بزرگسالان سپاهان نوین پیوست و سپس در تیم امید سپاهان حضور پیدا کرد.

او در سال 1391 در تیم امید سپاهان، به عنوان آقای گل لیگ امیدهای کشور دست یافت، وی در سال 1391 به تیم بزرگسالان سپاهان پیوست.او اولین بازی رسمی خود را برای سپاهان در تاریخ 15 مرداد 1392 در هفتهٔ سوم لیگ برتر 93–1392 در بازی با گسترش فولاد تبریز که به عنوان بازیکن تعویضی توسط زلاتکو کرانچار به میدان فرستاده شده بود، به انجام رساند و موفق شد یک پاس گل بدهد.پس از آن، شریفی در بازی های بعدی بیشتر مورد استفاده گرفت تا اینکه به بازیکن ثابت سپاهان تبدیل شد.

مهدی شریفی بازیکن پرسپولیس

مهدی شریفی در خرداد سال 1397 با پرسپولیس به توافق رسید تا فصل هجدهم لیگ برتر را با پیراهن سرخ پوشان به بازی خود ادامه دهد.

بازیکن پرسپولیس مورد سرقت قرار گرفت + عکس

برگرفته از شریان نیوز/فارس/ویکی پدیا/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف