نمناک دنیای مدگوناگون پوشش بازیگران زن ایرانی در جشنواره کن 2017
جشنواره کن ، فرش قرمز
سودابه بیضایی به همراه نسیم ادبی بازیگران فیلم لرد ساخته محمد رسول اف در جشنواره کن حاضر شدند که در ادامه تصویری از پوشش این هنرمندان در جشنواره کن را مشاهده میکنید.
تاریخ انتشار : 2 خرداد 1396
بازدید : 7,801 نفر

بازیگران زن ایرانی روی فرش قرمز جشنواره کن

اصغر فرهادی کارگردان مطرح کشورمان جشنواره کن امسال را با سخنران یخود افتتاح کرد. هفتادمین جشنواره فیلم کن از تاریخ 17 تا 28 می (27 اردیبهشت تا 7 خرداد) در کن فرانسه برگزار می شود و امسال «پدرو آلمادوار» ریاست هیئت داوران بخش رقابتی را بر عهده دارد.

جشنواره کن 2017 در حال برگزاری است و بازیگران زن ایرانی سودابه بیضایی و نسیم ادبی روی فرش قرمز رفتند . محمد رسول اف کارگردان فیلم لرد به همراه سودابه بیضایی و نسیم ادبی و رضا اخلاقی راد بازیگران این فیلم در مراسم جشنواره کن 2017 حاضر شدند.

روز سوم جشنواره فیلم کن فیلم لرد به کارگردانی محمد رسول اف از بخش نوعی نگاه و… به نمایش درآمد.در فیلم ایرانی«لرد» به کارگردانی محمد رسول اف که بخش نوعی نگاه جشنواره فیلم فجر حضور دارد .رضا اخلاقی راد ، سودابهبیضایی و نسیم ادبی و … به ایفای نقش پرداخته اند.

خبرگزاری رویترز تصویر زیر را از سودابه بیضایی و نسیم ادبی بازیگران زن ایرانی روی فرش قرمز فستیوال کن منتشر کرده است.

عکسی از نسیم ادبی و سودابه بیضایی در جشنواره کن

جشنواره کن 2017

سودابه بیضایی و نسیم ادبی در جشنواره کن

پوشش بازیگران زن ایرانی در جشنواره کن 2017

پوشش بازیگران زن ایرانی در جشنواره کن 2017
:
امتیاز : 2.6 تعداد رای : 17
برگرفته از سایت خبری تیک / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 9 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف