نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بازیگران معروف در تعطیلات نوروز + عکس
بازیگر ، گوهر خیراندیش
بازیگران هم برای تعطیلات نوروز برنامه هایی دارند، مثلا گوهر خیر اندیش در تعطیلات میخواهد به شیراز سفر کند و امیرحسین رستمی نیز راهی خارج از کشور میشود.

برخی علاقه مندان به سینما و تلویزیون دوست دارند که بدانند هنرمندان مورد علاقه شان ایام نوروز کجا هستند و عید را چگونه سپری می کنند. در ادامه با برنامه برخی از بازیگران و برنامه شان برای تعطیلات نوروز را ملاحظه میکنید.

گوهر خیر اندیش

گوهر خیراندیش


ایام نوروز به شیراز، شهر خودم می روم. عید، غصه ها و خوشحالی های گذشته را مرور می کنم. اگر به خاطر بیاورید، فروردین ماه یکی از سال ها، همسرم«جمشید اسماعیل خانی»را از دست دادم. از سویی کنار دوستان جدید و زیبا شدن طبیعت، دید و بازدید،خانه تکانی، عیدی دادن و عیدی گرفتن برایم جذاب است.از این طریق عید را به همه مردم کشور تبریک می گویم و برای همه آن ها آرزوی سلامتی،خوشحالی و روز های بدون دغدغه می کنم و امیدوارم هر روز وضع شان بهتر از گذشته شود و آرزوی سربلندی بیش از پیش ایران را در جهان دارم.

امیر حسین رستمی

امیرحسین رستمی


همیشه یعنی از دوران کودکی نوروز مسافرت می رفتم و امسال هم به سفر می روم و تنها ایامی است که می توانم استراحت کنم. سفر داخلی نمی روم زیرا همه جای ایران را دیده ام و سعی می کنم به یک کشور دیگر سفر کنم. در ایام نوروز، آرامش مردم کشورم خوشحالم می کند، آرامش خانواده ام خوشحالم می کند و از صمیم قلب از خداوند می خواهم که تمام آن چه که با ما داده و موجب آرامش مان است نگیرد. عید همه پیشاپیش مبارک.

سام قریبیان

سام قریبیان


نوروز تهران هستم و به هیچ عنوان سفر نمی روم و معتقدم بهتر زمان ماندن درتهران نوروز است زیرا همه سفر می روند و خیابان ها خلوت و هوا پاک و تمیز است. بعد از پایان 13 روز تعطیلی من به سفر می روم. عید، وقت خودم را با دید و بازدید سپری می کنم.

آزاده زارعی

آزاده زارعی


اولویت اصلی ام این است که نوروز در کنار خانواده ام باشم زیرا به دلیل بازی در سریال «آوای باران»زمان کم تری را به خانواده ام اختصاص داده بودم.


مهران رجبی

مهران رجبی


چند روز نخست ایام نوروز، مشغول بازی در سریال نوروزی هستم و بعد از آن هم به اتفاق خانواده به شمال برای استراحت و تفریح می رویم.اسفند ماه حالم بد می شود اما وقتی عید می آید همه خوشحال هستند و من هم با آمدن بهار خوشحال می شوم.
مریم ضیغمی

بازیگران ، بازیگران مشهور نوروز کجا میروند؟

بازیگران معروف در تعطیلات نوروز + عکس
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 38
برگرفته از خراسان شمالی / - ک
این مطلب مفید بود ؟ 24 14
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف