نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون جلسه بازیگران زن سینما و تلویزیون با معاون سیما + تصاویر
بازیگران زن ، معاون صداوسیما
جمعی از بازیگران زن سینما و تلویزیون در جلسه ای با معاون صداوسیما به تشریح مشکلات بیکاری خود پرداختند.

جلسه بازیگران زن با معاون صدا و سیما

در این جلسه بازیگران خانم با تشریح کمبودها و مشکلات موجود در حوزه تولید فیلم و سریال، خواستار پیگیری این مسائل توسط معاون سیما شدند.

دکتر پورمحمدی نیز با ابراز خرسندی از این ملاقات به تشریح مشکلات متعدد سازمان در زمینه تولید فیلم و سریال پرداخت و گفت:در شرایط کنونی نه تنها سازمان بلکه تمام کشور با کمبود بودجه و رکود دست به گریبان است و همین مساله باعث شده 20 مجموعه در حال تولید ما به چهار مجموعه تقلیل پیدا کند.
جلسه بازیگران زن با معاون سیما
 
وی تاکید کرد:با بی اخلاقی و بی مسئولیتی هر فرد در هر سمت، برخورد خواهد شد و دغدغه های شما قابل بررسی است.
 
پورمحمدی خود را ملزم به حمایت از بانوان هنرمند دانسته و گفت:همواره تلاش کرده ام در هر مسئولیت و هر زمان از هنرمندان فهیم کشور حمایت کنم و امروز به هیچ عنوان اجازه سوء استفاده از شغل را در مجموعه سیما نمی دهم.
 
وی از تشکیل خانه هنرمندان سیما خبر داد و گفت:تقریبا شش ماه پیش ریاست سازمان جناب آقای دکتر سرافراز خواستار تشکیل خانه هنرمندان شد و تاکید کرد که این کار در اولویت کاری معاونت قرار گیرد.
 
جلسه بازیگران زن با معاون سیما
 
معاون سیما همچنین اصلاح قراردادهای تولید را از دیگر برنامه های این معاونت خواند و افزود:برخی از این قراردادها آفت تولید در سازمان شده اند و از مرکز نمایش سیما خواسته شده تا قراردادهای جدید در اختیار هنرمندان قرار دهد و حکمیت در اختلافات به عهده سیما باشد.
 
پیگیری بیمه و سنوات هنرمندان از دیگر موضوعاتی بود که بانوان در این جلسه مطرح کردند و معاون سیما در پاسخ تاکید کرد با راه اندازی خانه هنرمندان سیما این دغدغه های صنفی برطرف خواهد شد.
جلسه بازیگران زن با معاون سیما
 
رحمان سیفی آزاد، مدیر مرکز نمایش سیما نیز در سخنانی به کمبودهای بودجه ای سازمان اشاره کرد و گفت:به دلیل محدودیت در زمینه جذب اسپانسر و حمایت های مالی پروژه های نمایش تولیدات ما تا حد زیادی کاهش داشته و این موضوع بر کم کاری بازیگران و تعطیلی تولید تله تئاترها و برنامه های نمایشی تاثیرگذار بوده است.
 
وی کم کار شدن هنرمندان در عرصه های گوناگون را به دلیل رکود در کشور، امری طبیعی توصیف کرد و کم کاری بازیگران را از این امر مستثنی ندانست.
 
فقیهه سلطانی
 
سیفی آزاد رسانه ای شدن نامه بانوان هنرمند را دور از دوراندیشی دانست و آن را توهین به اهالی رسانه خواند.
 
به گزارش ایسنا،وی تاکید کرد:هم اکنون بسیاری از رسانه های معاند سیاه نمایی صداوسیما را در برنامه کاری خود دارند و فرصت مناسبی به دست آورده اند؛ در حالی که فضای حاکم بر رسانه ملی این چنین نیست و این ظلم به همکاران ماست.

 

جلسه بازیگران زن سینما و تلویزیون با معاون سیما + تصاویر

جلسه بازیگران زن سینما و تلویزیون با معاون سیما + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12
برگرفته از ایسنا - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 10 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف