نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بازیگران زن مشهور که اعضای بدن خود را بیمه کردند!! + تصاویر
بازیگران زن مشهور هالیوود ، بازیگران زن مشهور خارجی
در این مطلب تعدادی از بازیگران زن مشهور هالیوودی که بدن خود را بیمه کردند را برایتان معرفی میکنیم.
بازدید : 7,693 نفر

بازیگران زن مشهور هالیوودی که اعضای بدن خود را بیمه کردند!

شاید از تمام اعضای بدن خود راضی نباشیم اما همه ما عضو یا اعضایی داریم که زیبا و کامل اند. بازیگران هالیوود اما طور دیگری با اعضای مورد علاقه بدن خود رفتار می کنند. برخی از آنها اعضای بدن خود را بیمه کرده اند که ما نام برخی از آنها را در اینجا برایتان آورده ایم.

1. پاهای ریحانا

از آنجا که ریحاها جزو خواننده های زیبا و جذاب هالیوودی است، انتخاب این که کدام قسمت از بدنش را بیمه کند، سخت است. او پس از امضای قراردادش با شرکت «ژیلت»، پاهای خود را به قیمت 1 میلیون دلار بیمه کرد.

 ریحانا


2. لبخند جولیا رابرت

هیچکس دوست ندارد جولیا رابرت را غمگین ببیند. لبخند زیبای او به قیمت 30 میلیون دلار بیمه شده است. بنابراین هیچ چیز او را از خندیدن منع نمی کند، حتی اگر دندان هایش بیافتند.

 جولیا رابرت


3.دندان آمریکای فررا

آمریکای فررا با شرکت خمیردندان «آکوافرش» قراردادی امضا کرد و آنها نیز دندان های او را به قیمت 10 میلیون دلار بیمه کردند. آمریکای فررا از این کار بسیار تعجب کرد و گفت:«باور نمی کنم که دندان هایم به قیمت 10 میلیون دلار بیمه شده است، واقعا تصور چنین روزی را هم نمی کردم.»

 آمریکای فررا


 

4.پاهای هایدی کلوم

هایدی کلوم هر دو پای خود را بیمه کرده اما ارزش یکی از پاهایش بیشتر از دیگری است. پای راست او حدود 1.2 میلیون دلار و پای چپ اش 1 میلیون دلار است. چرا؟ زیرا روی پای چپ اش یک اثر سوختگی کوچک وجود دارد.

 هایدی کلوم

بازیگران زن مشهور که اعضای بدن خود را بیمه کردند!! + تصاویر

بازیگران زن مشهور که اعضای بدن خود را بیمه کردند!! + تصاویر
:
امتیاز : 1.6 تعداد رای : 29
برگرفته از تابناک - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 9 20
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف