نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون عکس بازیگران و داستان سریال آرام میگیریم
آرام میگیریم ، لیلا اوتادی
آرام میگیریم سریالی 42 قسمتی به کارگردانی روح الله سهرابی برای شبکه یک تولید شده است, عکس بازیگران و داستان این سریال را در ادامه مشاهده کنید.

داستان و تصاویر سریال آرام میگیریم

سریال آرام میگیریم یک ملودرام اجتماعی است که با کشمکش های میان شخصیت ها و تعلیقات به وجود آمده، سرانجام پیام روشن و تاثیرگذاری را به خانواده های جامعه امروز ما می رساند، پیامی که شاید نیاز امروز جامعه ماست.

سریال تلویزیونی «آرام می گیریم» یک ملودرام اجتماعی است که به روابط، تفاوت ها و تعامل های بین نسلی، گذشت و نوع دوستی و از طرفی زیاده خواهی در بستر قصه ای با محوریت تمام اعضای یک خانواده می پردازد. خانواده ای که تنها در سایه همدلی و همگرایی اعضای آن آرامش و امنیت از دست رفته را دگر باره باز می یابند.

داستان سریال آرام می گیریم

ابراهیم و مونس سالیان سال است که با هم زندگی می کنند. همه فرزندان آنها به جز سعید که کوچکترین فرزند خانواده است؛ ازدواج کرده و سرگرم زندگی و زن و فرزندان خود هستند.


سعید که استاد دانشگاه است در حال حاضر تنها همدم پدر و مادر پیرش است او هم قصد دارد که به زودی ازدواج کرده و اگر ممکن باشد با همسرش در خانه پدری زندگی کند. ابراهیم تنها ممر درآمدش از باغ پسته کوچکی در حوالی ساوه است و فرزندان و نوه ها نیز از ثمرات این باغ بی بهره نیستند.

 

ناصر، منصور، مسعود و سعید پسرانِ ابراهیم و ماهان تنها دختر این خانواده است که با سردارد عباس مبشر ازدواج کرده است. مسعود که روحیه کاسبکارانه ای دارد پس از چند بار ضرر و زیان از پدر می خواهد باغ را بفروشد و سهم او را بدهد. به تدریج موضوع بالا می گیرد و ...

 

بازیگران سریال آرام می گیریم

هوشنگ توکلی، آتیلا پسیانی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، لیلا اوتادی، مجید صالحی، کامران تفتی، آشا محرابی، مهدی سلوکی، علی اوسیوند، میرطاهر مظلومی، شهرزاد کمال زاده، نگار عابدی، حسن جوهرچی، کاظم بلوچی، نسرین مقانلو، محمد فیلی، حمیدرضا هدایتی، مونا فرجاد، نسرین نکیسا، محدثه قبادی، مهدی ماهانی، محمود مقامی، ارسلان قاسمی، حسین اکبری، مهسا هاشمی و ...

عکس بازیگران سریال آرام میگیریم

 

لیلا اوتادی

پشت صحنه سریال آرام می گیریم

مجید صالحی

سریال آرام می گیریم

کامران تفتی

کامران تفتی در سریال آرام می گیریم

آشا محرابی

میرطاهر مظلومی در سریال آرام می گیریم

مهدی سلوکی

نگار عابدی در سریال آرام می گیریم

شهرزاد کمال زاده

پشت صحنه سریال آرام می گیریم

مهدی ماهانی

لیلا اوتادی در سریال آرام می گیریم

ارسلان قاسمی

تصاویر جدید سریال آرام می گیریم

ثریا قاسمی

عکس بازیگران سریال آرام می گیریم

بازیگران سریال آزام میگیریم

جدیدترین تصاویر سریال آرام می گیریم

آرام میگیریم

عکس های سریال آرام می گیریم

آرام میگیریم

لیلا اوتادی در سریال آرام می گیریم

آرام میگیریم

آشا محرابی در سریال آرام می گیریم

عکس بازیگران و داستان سریال آرام میگیریم

این مطلب مفید بود ؟ 27 133
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف