سریال پادری
سریال پادری با نام قبلی دودکش که قرار بود در ایام نورز پخش گردد بالاخره شبهای رمضان مهمان خانه ها ی مردم می شود.

عکسهای بازیگران سریال پادری

سریال پادری به کارگردانی محمدحسین لطیفی در 21 قسمت هر شب ساعت 22 در ایام ماه مبارک رمضان 1395 ( به جز شبهای قدر ) شبکه یک سیما پخش میگردد.

بر اساس برنامه ریزی های انجام شده پخش سریال پادری از شنبه تا پنج شنبه است و جمعه ها هم طبق روال گذشته سریال تاریخی معمای شاه به روی آنتن خواهد رفت. در فاصله بین چهارم تا هشتم تیر هم (مصادف با لیالی قدر و شب های احیا) سریال مناسبتی پنج قسمتی پیش بینی شده است.

بهنام تشکر

بهنام تشکر در سریال پادری

 

در سریال پادری که قبلا نام این سریال دودکش 2 بود ، هومن برق نورد، بهنام تشکر، سیما تیرانداز، امیرحسین رستمی، نگار عابدی، محمدرضا شیرخانلو، یاس نوروزی، مجید یاسر و بازیگر خردسال زینب فلاحت پیشه به ایفای نقش می پردازند.

نگار عابدی و بهنام تشکر

نگار عابدی و بهنام تشکر در سریال پادری

 

از دیگر بازیگران سریال پادری می توان به:فریبا طالبی، ابراهیم آبادی، کریم قربانی، شهین تسلیمی، صدرالدین حجازی، آتیه جاوید، نصرت میر عظیمی، مهدی دانایی مقدم حسین قاسمی فرد، حسام خلیل نژادی، جواد جوینده میرزا، سید جلال طباطبایی، علیرضا درویش، جهانگیر اژدری، مجید خدایی، مجتبی اکبری نژاد، محمدرضا نیلی، سعید فکری، امیر محرابی، مجید سیفی، امیر میرباقری، احسان سعادتی و… اشاره کرد. در خلاصه داستان این مجموعه آمده است:قالیشویی مشتاق تعطیل شده است . فیروز مشتاق در ایام نزدیک به نوروز به خاطر از دست نرفتن اعتبار قالیشویی و حفظ مشتریان سابق ، سعی می کند با اجاره ی یک قالیشویی دیگر ، کارش را پی بگیرد. او که با انبوهی از فرشهای نشسته روبرو است، دردسرهای جدیدی برایش رخ می دهد.

سلفی بازیگران سریال پادری

سلفی امیرحسین رستمی با بازیگران سریال پادری

نگار عابدی ، هومن برق نورد ، بهنام تشکر و سیما تیرانداز

بازیگران سریال پادری

بازیگران سریال پادری

سلفی بازیگران سریال پادری در پشت صحنه این سریال

بازیگران سریال پادری ویژه ماه رمضان 95 + تصاویر

3.918
این مطلب مفید بود ؟144
وبگردی