نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون بازیگران نقش اصلی سریال پشت بام تهران + تصاویر
سریال پشت بام تهران ، پشت بام تهران
سریال پشت بام تهران با بازی کامبیز دیرباز ، لعیا زنگنه ، سام درخشانی و آزاده صمدی یکی از سریال های پر طرفدار این شبها است، در ادامه با کاراکتر های اصلی این سریال بیشتر آشنا شوید.
بازدید : 45,626 نفر

سریال پشت بام تهران

پشت بام تهران عنوان تازه ترین مجموعه تلویزیونی بهرنگ توفیقی است که در 30 قسمت هر شب ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش میشود و مورد استقبال مردم قرار گرفته است. در مطلب زیر درباره کاراکترهای بیشتر دیده شده این سریال می خوانید.

1- آهی امیرعلی، سام درخشانی

پشت بام تهران


آهی همان گونه که به یک باره سوار ماشین هاله می شود تا جواهرات پدرش را نجات دهد، همان گونه هم نسبت به هاله احساس عشق می کند! و اتفاقا در رسیدن به این عشق هم با وجود قاتل شناخته شدن پدرش در ماجرای مرگ آقاولی (پدر هاله) موفق است! او در موقعیت های مختلف، ری اکشن های متفاوتی از خود بروز می دهد. آهی تا زمانی که در شرایط خوب و متعادل قرار دارد، طبیعتا رفتار شایسته ای هم از خود بروز می دهد، اما وقتی در تنگنا قرار می گیرد، واکنش های منفی از خود نشان می دهد. سام درخشانی هم زمان با بازی در این سریال، مجموعه ماتادور را هم کار می کرد.

2-غیاث، کامبیز دیرباز

آزاده صمدی و کامبیز دیرباز


کامبیز دیرباز نمونه بارز یک قربانی است که بیننده باید دلش برای او بسوزد، چون هم به دلیل عشق و عاشقی خواسته یا ناخواسته به زندان افتاده و هم اینکه وقتی قرار است از زندان آزاد شود، انوشه و هاله کاری می کنند تا پدرش به استقبال او نرود! او بعد از آزاد شدن از زندان هم باز هم به دلیل جبر یا عشق(!) به ازدواج با اختر معتاد تن می دهد.

نقش غیاث که از همان ابتدا توسط نویسنده برای کامبیز دیرباز نوشته شده بود، در مسیر سریال های همیشگی ایرانی از یک شخصیت عقده ای انتقام جو تبدیل به یک آدم متنبه می شود که با مشکلات کنار می آید و به جای این که به دنبال حل این مشکلات باشد، صورت مسئله های جدید پیش پای او قرار می گیرد. اما در مسیر داستان و با محکم شدن ایمانش و مدیریت کردن زندگی خود، مشکلاتش را از پیش پا بر می دارد.

3- هاله، اندیشه فولادوند

اندیشه فولادوند و سام درخشانی

هاله دختر انوشه است که کمی برای بازی کردن در نقش دختر جوانی که تازه وارد دانشگاه شده و عزیزکرده پدر و مادرش هم هست، سنش بالا باشد. اما او سعی کرده تا بی دست و پا بودن و لوس بودن را به بهترین شکل نشان دهد. او که محصول عشق آقاولی و انوشه است، گرفتار عشقی ناگهانی با آهی می شود و وارد زندگی با او می شود.


4- اختر، آزاده صمدی

آزاده صمدی

اختر دختر معتادی است که قرار است خیلی خلاف باشد و این حس را هم به بیننده منتقل کند. گرچه گاهی اسیر گل درشتی در بازیگری می شود، اما تلاش او برای رسیدن به این نقش مشهود است. او جزو نقش های مهم سریال است که با روحیات اخاذی و دزدی و اعتیادی که دارد، هم در معرض آسیب اجتماعی دیگر است و هم این که عاشق می شود و هم دردسرهای زیادی در ادامه ماجرا تحمل می کند. این دومین همکاری آزاده صمدی با بهرنگ توفیقی است و او پیش از این در سریال «انقلاب زیبا» با او کار کرده است.


5- عبد، علیرضا آرا

علیرضا آرا و آزاده صمدی

عبد، شوهر سابق اختر است که در دانشگاه با او آشنا شده و همسر قبلی اش سعی می کند تا با نزدیک شدن به زندگی او هم فرزندش را ببیند و هم عبد را تیغ بزند. او نقش کوتاهی در این سریال دارد که جای کار بسیاری هم نداشته است، چون او مردی است که باید در عین خانواده دار بودن، از عقده های زن قبلی معتادش بترسد. علیرضا آرا با نام قبلی علیرضا محمدی بازیگر تئاتر است که اتفاقا با کارگردان های جوان اما مطرح تئاتر کار کرده است. در این سریال با این که نقش کوتاهی را بر عهده دارد، اما می تواند گام مهمی محسوب شود.

6- انوشه، لعیا زنگنه

لعیا زنگنه


زن دوم آقا ولی است و به اندازه کافی عشوه و ناز دارد تا آقا ولی از انتخابی که کرده است، پشیمان به نظر نرسد. انوشه عاشق همسرش است که البته در واقعیت می تواند جای پدرش را داشته باشد! به دلیل همین علاقه هم حاضر نیست باعث رو به رویی غیاث، پسر سرکش آقاولی با او شود، چون مدام نگران از دست دادن شوهرش است و با همین نگرانی هم مقابل مادر آقا ولی قرار می گیرد. زنگنه که بازیگر بدی نیست، برای بازی در نقش انوشه از هیچ تلاشی دریغ نکرده است.


داستان سریال پشت بام تهران

پشت بام تهران کار دیگری از سعید نعمت الله نویسنده موفق کشورمان است که با مضمونی اجتماعی بر تاثیرات منفی و مثبت فضای خانواده بر فرزندان می پردازد؛ تاثیراتی که ممکن است باعث سرخوردگی، آشفتگی یا رستگاری فرزندان شود. کنش و واکنش های روابط خانوادگی در این سریال زیاد است و داستان های دیگری نیز در کنار این محور اصلی روایت می شود. تهیه کننده سریال از حضور کارشناسان حوزه های مختلف در اتاق فکر این سریال خبر می دهد، تا این سریال به اثری باور پذیر و تاثیر گذار تبدیل شود .

بازیگران پشت بام تهران

اسامی بازیگران سریال پشت بام تهران

در پشت بام تهران بازیگران زیادی به ایفای نقش می پردازند از جمله :کامبیز دیرباز بازیگر نقش جهان، لعیا زنگنه ، ثریا قاسمی بازیگر نقش طاهره ، اندیشه فولادوند ، شهین تسلیمی در نقش مادر آهی ،لیندا کیانی، زهره حمیدی، آزاده صمدی در نقش اختر،خسرو شهراز،سام درخشانی در نقش آهی ،بهزاد فراهانی در نقش آقا ولی ،کریم اکبری مبارکه، مهنوش صادقی، علیرضا آرا،مجید واشقانی و نوید خداشناس بازیگر نقش غیاث

بازیگران نقش اصلی سریال پشت بام تهران + تصاویر

بازیگران نقش اصلی سریال پشت بام تهران + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 36
برگرفته از هفته نامه چلچراغ - /ک
این مطلب مفید بود ؟ 31 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف