نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون بازیگران جدید در سریال شهرک جیم
شهرک جیم ، فرید شب خیز
در سریال طنز شهرک جیم به کارگردانی علی شب خیز بازیگران مهمان جدیدی به هر قسمت اضافه میشوند .
تاریخ انتشار : 11 دی 1395

حضور بازیگران مهمان در سریال شهرک جیم

شهرک جیم که پیش از این شهرکی ها نام داشت عنوان سریال طنز شبکه سه می باشد که از 21 آذرماه 95 پخشش از این شبکه آغاز شده است . کارگردانی این اثر را علی شب خیز انجام داده است و فرید شب خیز تهیه کننده آن می باشد

فرید شب خیز با اشاره به روند پیش روی تولید سریال «شهرک جیم» بیان کرد:عوامل همچنان مشغول ضبط این سریال به کارگردانی علی شب خیز هستند که همزمان از شبکه سه پخش می شود و تاکنون 50 قسمت از 70 قسمت آن آماده شده است.

وی ادامه داد:در این سریال در هر قسمت بازیگران مهمانی به کار اضافه می شوند که از جمله آنها می توان به هومن حاجی عبداللهی، ابراهیم شفیعی، آتش تقی پور، حمید کاشانی و... اشاره کرد.

شهرک جیم

سوسن پرور در سریال شهرک جیم 


تهیه کننده «شهرک جیم» با اشاره به بازخوردهای این اثر اظهار کرد:مردم کار را دوست دارند و آن را دنبال می کنند مخصوصا که ریتم سریال خوب است و حوصله بیننده را سر نمی برد.

وی درباره متن این سریال و بازنویسی های آن بیان کرد:فیلمنامه این اثر چند بار بازنویسی شد و حتی بازنویسی هایی سر صحنه داشتیم و به اقتضای فضایی که بوجود می آمد نکاتی را تغییر دادیم. با این حال کار طنز خیلی سخت تر از ملودرام است و درآوردن متن هم دشواری های خود را دارد.
 
شهرک جیم

بازیگران سریال شهرک جیم


شب خیز اضافه کرد:فضای کاری ما باید شاداب باشد تا تاثیر خود را روی بیننده بگذارد و آرش قادری یکی از مشاورهای ما بوده است که در «خنده بازار» نیز سرپرست نویسندگان بود.

وی با اشاره به متن سریال عنوان کرد:متن فیلمنامه تا قسمت 60 به نگارش درآمده است و همانطور که گفته شد بازنویسی هایی هم در طول کار انجام می شود.
 
شهرک جیم

سریال طنز شهرک جیم 


شب خیز در پایان درباره پخش این سریال به همراه یک اثر طنز دیگر در شبکه سه سیما یادآور شد:این سریال دو بازه تکرار پخش دارد که یکی بامدادی و دیگری 6:30 صبح بود که به 15:45 عصر تغییر پیدا کرد و با این تغییر سریال بهتر دیده می شود. حضور دو سریال طنز در یک شبکه مشکلی ایجاد نمی کند چون مخاطب ممکن است در زمان پخش یکی را انتخاب کند و بعد تکرار دیگری را روز بعد ببیند.


شهرک جیم

عکس بازیگران سریال شهرک جیم 

بازیگران جدید در سریال شهرک جیم

بازیگران جدید در سریال شهرک جیم
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 12
برگرفته از مهر -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 8 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف