نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بازیگران ایرانی فرزند طلاق + تصاویر
فرزند طلاق ، بازیگران
در این مطلب میخواهیم درباره بازیگران و مجری هایی که فرزند طلاق هستند از آشا محرابی تا ملیکا و مهراوه شریفی نیا صحبت کنیم.
تاریخ انتشار : 27 خرداد 1396

بازیگران و مجری های معروفی که فرزند طلاق هستند

فرزند طلاق بودن سختی های زیادی دارد که تا انسان در موقعیت آن قرار نگیرد نمیتواند سختی های آن را درک کند . برخلاف تصور مردم که این سختی ها فقط مربوط به آدم های عادی است زندگی هنرمندان پر از فراز و نشیب هایی است که شاید خیلی از ما از آن بی خبر باشیم. در این مطلب میخواهیم درباره هنرمندان و مجری هایی صحبت کنیم که فرزند طلاق هستند.

کدام هنرمندان فرزند طلاق هستند

افشاگری «آشا محرابی» درباره جدایی پدر بازیگرش از خانواده!

فرزند طلاق

هنرمندانی که فرزند طلاق هستند

آشا محرابی دختر و فرزند اسماعیل محرابی بازیگر قدیمی کشورمان است ،اسماعیل محرابی هم اکنون 72 سال و آشا محرابی 43 سال سن دارند. وی درباره جدایی پدرش از خانواده گفت:من تمام برنامه های زندگی ام را در آن زمان براساس قراری که با اسماعیل محرابی داشتم تنظیم کردم، ولی زمانی که نوجوان بودم او از ما جدا شد و ترجیح داد زندگی تازه ای را تجربه کند. به این ترتیب قرار ما به هم خورد و دیگر خبری از او نداشتم تا وقتی که در تئاتری بازی می کردم و او برای تماشا آمده بود. وقتی مرا دید خیلی تعجب کرد و گفت نمی دانستم که بازیگر شده ای. شاید اگر همان زمان با آن علاقه و انرژی سراغ بازیگری می رفتم بسیار زودتر از این می توانستم به مقصودم برسم.

ملیکا و مهراوه شریفی نیا فرزندان «محمدرضا شریفی نیا» و «آزیتا حاجیان»

فرزند طلاق

هنرمندانی که فرزند طلاق هستند

ملیکا و مهراوه شریفی نیا فرزندان «محمدرضا شریفی نیا» و «آزیتا حاجیان» هستند. این دو هنرمند سال هاست که از یکدیگر جدا شده اند. ملیکا شریفی نیا درباره طلاق پدر و مادرش گفت:آدم ها وقتی نمی خواهند رفاقتشان را از دست بدهند از یکدیگر جدا می شوند.

اشک های نجمه جودکی روی آنتن زنده تلویزیون

فرزند طلاق

هنرمندانی که فرزند طلاق هستند

نجمه جودکی در برنامه زنده در حالی که اشک از چشمانش جاری شده بود، گفت:من دختر 18 ساله که نیاز داشتم پدر باشد دیگه نبود و این سخت بود و سخت تر از همه این بود که مادرت را ببینی که دارد پر پر می شود و سخت تر از آن، این است که تو یک خواهر و برادر دیگر داشته باشی که و برای آنها نقش پدر را بازی کنی.

سیدجواد هاشمی:پدرم آهنگساز و مادرم روضه خوان بود و از هم جدا شدند

فرزند طلاق

هنرمندانی که فرزند طلاق هستند

سیدجواد هاشمی، نیز در مصاحبه ای که چند هفته پیش با آپارات داشت، بیان کرد:پدرم آهنگساز و مادرم روضه خوان بود. مادرم خیلی با موسیقی مخالف بود و از هم جدا شدند.

گذشته ی تلخ مجری معروف برنامه های ورزشی

فرزند طلاق

هنرمندانی که فرزند طلاق هستند

پوریا تابان که با اجرای برنامه دورخیز در میان ورزشی ها به چهره ای آشنا تبدیل شد و با اجرای ورزش از نگاه دو به قله شهرت رسید. این مجری درباره گذشته تلخ خود گفت:«من بچه طلاقم، بچه یک ازدواج نافرجام، بچه زوجی که با هم ازدواج کردند تا من تنها را روی دست دنیا بگذارند اما من هیچ وقت خانواده ام را قضاوت نکردم. هیچ وقت نگفتم چرا؟ از زباله ها، از منجلاب و از دستفروشی و خیابان خوابی، راه خودم را پیدا کردم و هیچ وقت هم طلبکار نبودم.

بازیگران ایرانی فرزند طلاق + تصاویر

بازیگران ایرانی فرزند طلاق + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 98
برگرفته از آخرین خبر / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 88 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف