بازیگران مشهور ایرانی

بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی 226 + تصاویر

تاریخ انتشار : 25 مهر 1395کد مطلب : 38127زمان مطالعه : 4 دقیقه
گلچینی از جدیدترین عکسهای بازیگران مشهور ایرانی و هنرمندان محبوب سینما و تلویزیون را در سایت نمناک ببینید.

بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی

غزل شاکری و مصطفی زمانی در اتاق گریم پروژه جدید مازیار میری به نام "سارا و آیدا". جناب میری باید اتفاقی که برای فیلم اخیر عبدالرضا کاهانی افتاد را درس عبرت خویش قرار دهد و هر چه زودتر نام فیلم را عوض کند!

 
غزل شاکری و مصطفی زمانی

بازیگران در اتاق گریم

 

پستی که لیلا اوتادی از مجموعه هنرنمایی های طرفدارانش به اشتراک گذاشته است. البته مطمئن نیستم که همه این عزیزان هنرمند، از هواداران لیلا باشند، چون برخی از این آثار طوری اند که آدم احساس میکند با لیلا اوتادی مشکل شخصی داشته اند!
 
لیلا اوتادی

بازیگران در شبکه های اجتماعی

 

ممنون از خواهرِ محترم نرگس محمدی که افتخار داده و در کنار خواهر و مادرش این عکس یادگاری را گرفته است!
 
نرگس محمدی در کنار خواهر و مادرش

خواهر نرگس محمدی

 

حمید گودرزی به دور از هیاهو و هیجان این مدت، خیلی شیک و آرام در حال اروپاگردی بود و با پست های معدودش ما را از جزئیات سفرش با خبر می کرد. در این جا هم در مقابل یک گل فروشی در وینِ اتریش این عکس تمام قد را گرفته است.

 
حمید گودرزی

حمید گودرزی در اتریش


عکسی مربوط به نمایش "روز حسین" ساخته محمد رحمانیان و بازی ترانه علیدوستی که حتی به اجرای اول هم نکشید و توقیف و مهر و موم شد.
 
ترانه علیدوستی

هنرمندان در شبکه های اجتماعی

 

پانته آ بهرام، مهناز افشار و سایر همکاران در اتاق گریم سریال "عاشقانه" ساخته منوچهر هادی که در حال آماده شدن برای پخش از شبکه نمایش خانگی است. قبل تر ها صدا و سیما کمی تلاش برای رقابت با شبکه خانگی و سایر رقبا میکرد، ولی این روز ها کلا بیخیال رقابت شده و کیفیتِ بالای تولیدی های نمایش خانگی را در مقابل جامعه آماری مخاطبینِ خودش، ناچیز میداند. معلوم نیست تا کِی قرار است بر این باور و خیال استوار بماند و به فراری دادن مخاطب های با ارزش خود به سمت شبکه خانگی و شبکه های خارجی ادامه دهد.
 
مهناز افشار

 چهره ها در شبکه های اجتماعی

 
 

سلفی خواهر و برادری پژمان جمشیدی و خواهرش، با حضور افتخاری سان روفِ محترم در گوشه تصویر.
 
پژمان جمشیدی و خواهرش

پژمان جمشیدی و خواهرش

 

مهرداد صدیقیان، آنا نعمتی، همایون ارشادی و همسرش در حاشیه یک مراسم که احتمالاً افتحایه یک کسب و کارِ خصوصی است.
 
مهرداد صدیقیان، آنا نعمتی، همایون ارشادی و همسرش

عکسهای جدید بازیگران مشهور ایرانی

 

جذبه و پرستیژ چیزی نیست که با گذر زمان و افزایش سن تحلیل رود و تقلیل یابد، حتی شاید هم برعکس این باور اتفاق بیافتد. جمشید هاشمپور بهترین مصداق برای این ادعاست. آرزوی سلامتی داریم برای مرد تمام نشدنیِ سینما و همسر محترمشان.
 
جمشید هاشمپور و همسرش

جمشید هاشم پور و همسرش

 

مهتاب کرامتی با به اشتراک گذاشتن این عکس متفکر، به بی حکمت نبودن هیچ اتفاقی در زندگانی تاکید کرد. کاملاً با مهتاب موافقم، هیچ اتفاقی در زندگی بی حکمت نیست، حتی برخورد انگشت کوچک پا با پایه مبل هم بی حکمت نیست و برای درآمدن اشک انسان و جلوگیری از خشک شدنِ قرنیه چشم این اتفاق می افتد!
 
مهتاب کرامتی

عکسهای جدید بازیگران

 
 
 

سلفی عزیزان در مراسم نذری احسان علیخانی، به صرف باقالی پلو با بغض.
 
تائیدیه رضا توکلی جهت قبول شدنِ نذری هم در کامنت ها صادر شده است، پس دوستان دیگر نگران هیچی نباشند!
 
جواد رضویان و احسان علیخانی

احسان علیخانی در هییت

 

سلفی مهراوه شریفی نیا و جوایز و تندیس های متعددش در کنار توضیحاتی درباره بدقولی رامبد جوان و دوستان در خندوانه که موضوعی عادی است! وقتی برنامه ضبط شده با حضور معاون رئیس جمهور و یا وزیر امور خارجه را پخش نمی کنند، دیگر نباید انتظار خاصی از عزیزان داشته باشیم. چون این جور چیز ها دست خودشان نیست.
 
مهراوه شریفی نیا

عکسهای بازیگران در شبکه های اجتماعی

 

سلفی عشقولانه امیر کاظمی و همسرش که مثل همیشه همسر جان پشت فرمان نشسته اند تا امیر برای گرفتن سلفی های مختلف آزادی عمل داشته باشد. (حالا بحث دست فرمان و هنر رانندگی را پیش نمی کشیم!).
 
امیر کاظمی و همسرش

امیر کاظمی و همسرش

 

سلفی جنگلیِ امیر محمد زند در کنار امین حیایی و پسرش آقا دارا و طبیعتاً روزبه معینی که نقش سرجهازیِ امین حیایی را ایفا میکند و امین هر روز یک پروژه ی پیچیده برای پیچاندنِ او دارد که در اکثر مواقع در به ثمر رساندن پروژه موفق نمیشود!
 
امیر محمد زند در کنار امین حیایی و پسرش

تفریح بازیگران در جنگل

 

اینکه ایام عزاداری سالار شهیدان و دهه اول ماه محرم به اتمام رسیده، نباید این توقع را داشته باشیم که عکس های عزیزان در عزاداری هم به اتمام برسد. شاید عکاس عکس ها را دیر به دستشان رسانده باشد، یا شاید چند روزی به اینترنت دسترسی نداشته اند! خلاصه نباید چنین انتظاری داشت.
 
پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ در هییت

 

امین زندگانی و سالار عقیلی در یک مراسم افتتاحیه. در کنار دو عزیزی که نقش تیر دروازه برای عکاس های گلزن را بر عهده دارند!
 
امین زندگانی و سالار عقیلی

سر تراشیده امین زندگانی

 

الهه حصاری، پس از اینکه جهت دادن غذای نذری به خانه همسایه مورد نظر رفته بود، ولی شخصِ غیر مورد نظر در را باز کرد و کاسه کوزه ها را به هم ریخت. (عکس مربوط به سریال "هشت و نیم دقیقه" ساخته شهرام شاه حسینی است).
 
هر شروعی را لاجرم یک پایان است، به پایان شروعِ خود رسیدیم. تا فردا، یا علی.
 
الهه حصاری

عکس الهه حصاری با چادر

بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی 226 + تصاویر

3.830
این مطلب مفید بود ؟237
وبگردی