بازیگران مشهور ایرانی
جدیدترین تصاویر بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی را در سایت نمناک آماده کرده ایم که مشاهده میکنید.

عکسهای بازیگران در شبکه های اجتماعی

دُر دُرِ رز رضوی و نفیسه روشن در خیابان فرشته. دیگر هیچ کسی نداند ما خوب میدانیم که دو نفری بدون هیچ همراه ذکوری و این قدر شاد و شنگول در خیابان فرشته مشغول به چه کاری هستید! آفرین! دقیقا! مشغول رستورانگردی و تفریحاتِ سالم!

 
 
رز رضوی و نفیسه روشن

ماشین رز رضوی

 

ساره بیات قابی به یادگار از پشت صحنه سریالِ در حال ساخت "عاشقانه" به اشتراک گذاشته است. در کنار آقای کارگردان و همسر محترم و این یکی عزیز.
 
 
ساره بیات

پشت صحنه سریال عاشقانه


عکس از افسانه پاکرو و نگاه شاکیانه اش در نمایی از کار جدیدشان که اگر اشتباه نکنم آخرین فیلم محسن توکلی است که بعد از دو سال به صورت محدود اکران شده است.

افسانه پاکرو

افسانه پاکرو در کار جدیدش

 

دانیال حکیمی و صبا کمالی پس ار درگیری پیش آمده بر سرِ اینکه کدام یک از آن ها دیالوگ قشنگه ی نمایش را بگویند. تنشی که فعلاً بی نتیجه بوده است!
 
 
دانیال حکیمی و صبا کمالی
 

 دانیال حکیمی و صبا کمالی در یک فیلم 


گویا در مسافرت اخیر استاد کیمایی و پسرش که عکسی از آن را شاهد هستید، پولاد بیش از حد معمول شلوغی کرده و خط روی اعصابِ متزلزل جناب کیمیایی انداخته است و ایشان هم مجبور شده با یک تیزی پسرِ عصیانگرش را کمی ساکت کند که آثار این تنبیهِ جزئی را روی دست پولاد میبنید. بله، چنین مواردی از تنبیه های جزئیِ جناب کیمیایی به حساب می آیند، وگرنه سابقه نداشته ایشان کارد را از جیب بیرون آورد و نامِ کمتر از سه نفر از تیتراژ فیلم حذف شود!
 استاد کیمایی و پسرش

مسعود کیمیایی و پسرش پولاد


سلفی فرناز رهنما و شبنم خانم قلیخانی در پشت صحنه سریال جدید عزیزان به نام "هشت و نیم دقیقه" که به زودی از شبکه یک پخش خواهد شد.
 
 
فرناز رهنما و شبنم خانم قلیخانی

فرناز رهنما و شبنم خانم قلیخانی در سریال هشت و نیم دقیقه

 

من هم جای جناب عرب نیا بودم و هر سال بدون استثنا سریالم را به صورت همزمان از 30 شبکه استانی پخش میکردند، اینگونه کلافه و رَدّی میشدم و دست به چنین پست هایی میزدم!
 
 
فریبرز عرب نیا

عکس جدید فریبرز عرب نیا


پیمان معادی و پسرش رایان بر سر مزار استاد عباس کیارستمی.

"حال ما خوب بشو نیست، فقط خشم و لج و سوزشمون روز به روز بیشتر میشه". در تکمیل حرف های پیمان باید عرض کنم که ما کماکان منتظر حکم نهایی پزشکِ سهل انگار و دردسازِ استاد کیارستمی هستیم.
 
 
پیمان معادی و پسرش رایان

پیمان معادی و پسرش رایان سر مزار کیارستمی

 

ترانه در آسانسور. میتواند عنوان یک فیلم سینمایی تلفیقی در ژانر وحشت - رومنس باشد. خودش هم از آن رومنس های نزدیک به سینمای قرن نوزدهم فرانسه! البته بعید است به آن مجوز دهند و باید هالیوودی ها زحمت ساخت آن را بکشند. هر چه باشد آسانسور فضای امنی برای فعالیت های هنری و غیر هنری نیست!
 
 
ترانه علیدوستی

سلفی جدید ترانه علیدوستی

 

رضا جان بار ها گفته ام که لباس های بافت و پولیور کاموایی خود را با آب داغِ لباس شویی نشور! هیچگاه گوش ندادی و همه پولیور هایت حال و روزشان مثل لواشکِ آفتاب خورده است!
 
 
محمدرضا گلزار

تیپ جدید محمدرضا گلزار


لیلا ایرانی و دختر اخمالویش روز خوبی را برای شما آرزومندند.
 
 
لیلا ایرانی و دخترش

عکس لیلا ایرانی و دخترش

 

گویا اسبِ محترم رفتاری از خود نشان داده که بهرام نتوانسته آن را تاب بیاورد و اینگونه به در حال قهر کردن و ترک صحنه است. معلوم نیست چه دیالوگی بین دو عزیز رد و بدل شده و یا چه عملی رخ داده که بهرام هیچ جوره و با هر وساطتی حاضر با همکاری دوباره با این دوست به ظاهر نجیبمان نیست!
 
 
بهرام رادان

عکس جدید بهرام رادان

 

سلفی آقا رضا عطاران و رفیقِ فسقلی و سبز رنگ اش که در عکس های زیادی همراه رضا بوده و هست.
 
 
رضا عطاران

بازیگران در شبکه های اجتماعی

 

محسن کیایی با این پست تولد همسر مهرماهی اش را تبریک گفت.
 
 
بازیگران مشهور ایرانی

محسن کیایی  همسرش

بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی 227 + تصاویر

1.758
این مطلب مفید بود ؟2038
وبگردی