نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بازیگران مشهور ایرانی اخیرا صاحب فرزند شدند + تصاویر
بازیگران مشهور ایرانی ، بازیگران مشهور ایرانی و همسرانشان
بچه ها با چهره های معصوم خود در هر دلی را به روی خود باز میکنند در ادامه با بازیگران مشهور و چهره های سرشناسی که به تازگی طعم پدر و مادر شدن را چشیده اند در ادامه آشنا شوید.

بچه ها همیشه با خود حس شادی و تازگی را به همراه می آورند، در ادامه این مطلب به سراغ چهره های مشهوری رفتیم که به تازگی صاحب فرزند شدند. شور و نشاط ویژه ای در همه آنها تزریق شده بود که روند زندگی شان را تغییر داده است.

مهدی سلطانی و دخترش روژا
 
مهدی سلطانی و دخترش
 روژا دختر مهدی سلطانی صبح روز 27 آبان 1392 به دنیا آمد.
 

 
دختر ترانه علیدوستی حنا
 
همه بازیگرهای بزرگ بالاخره از یک جایی شروع کردند و برخی هم مانند حنا خانم از کودکی این راه را آغاز می کنند! حنا خانم در حال اجرای نقش خود برای فیلم زندگی مادرش به نام «حنا دختری در پشت صحنه» است! و مادرش هم در حال ایفای بزرگترین و باشکوه ترین نقش دوران بازیگری اش، یعنی «مادر» است. حنا خانم قطعا بازیگر محبوب مادرش نه فقط در پشت صحنه بلکه در تمام طول زندگی اش خواهد بود.
 

روناک یونسی و پسرش مهرسام
 
روناک یونسی و پسرش مهرسام
 
یونسی دو سال پیش با یکی از با سابقه ترین و البته مطرح ترین مدل های ایرانی، یعنی محسن میری ازدواج کرد. ازدواجی که ماحصل آن مهرسام 7 ماهه است و این دو هنرمند با اخلاق، این روزها لذت پدر و مادر بودن را زیر زبان های خود حس می کنند. 

دختر بیژن بنفشه خواه یاسمین
 
بیژن بنفشه خواه و دخترش
 
یاسمین دختر بیژن بنفشه خواه کمتر از راز برخوردار است! در مورد ایشان هم در جستجوها متوجه شدیم که آقای بنفشه خواه به تازگی صاحب دختر شدند و تقریبا حدس زدیم که این دختر خانم زیبا 2 سال دارند و این عکس هم گویا عکس تولد 2 سالگی یاسمین خانم است.
 

دو قلوهای مجید صالحی «آروین و حنا» متولد 93
 
دو قلوهای مجید صالحی
 
آروین و حنا دوقلوهای مجید صالحی هستند. ما دقیقا تشخیص ندادیم که کدام حناست و کدام آروین؛ اما فرض را بر این قرار می دهیم که سمت راستی حناست و سمت چپی آروین. است. مجید صالحی همیشه خندان از الان بایدهم به حرف های دوقلوهای نازنینش گوش دهد و هم خندیدن را به آنها یاد بدهد! حداقل در عکس!
 

شیلا خداداد و پسرش سامیار
 
شیلا خداداد و پسرش سامیار
 
سامیار سرکارات پسر فرزین سرکارات و شیلا خداداد در 27 آبانماه 1392 بدنیا آمد.

پسر برزو ارجمند جانیار
 
برزو ارجمند و جانیار
 
جانیار پسر برزو ارجمند بازیگر محبوب، این روزها جای خالی پدر را برای برزو ارجمند کمرنگ می کند. از از تماشای رقیبش در آینه حسابی تعجب کرده است! و یا شاید از دیدن برادر دوقلویش! حتما پدر مهربانش به او گفته است که «رقیب تو تصویرت درآینه است». اگر او صاحب برادر شود شاید دیگر اینگونه از دیدن پسربچه ها تعجب نکند!
 

پسر احسان کرمی «نیک مهر» متولد مهر 93
 
پسر احسان کرمی نیک مهر
 
وقتی مهر و محبت از اسم و فامیل پدرش لبریز است، پسر هم این صفحات را ارث می برد. نیک مهر 5 ماهه نیز از الان تصمیم گرفته است که حسابی هوای پدرش را داشته باشد!
در این عکس او دست پدر را با دستان کوچکش، محکم گرفته است. احسان کرمی با وجود چنین پسری هیچ وقت در زندگی اش از حمایت بی نصیب نخواهد ماند. و پسرها اینگونه از پدرهایشان حمایت کردن را آغاز می کنند... 

دختر کامبیز دیرباز «نیاز» متولد اردیبهشت 93
 
دختر کامبیز دیرباز
 
نیاز دیرباز دختر 9 ماهه کامبیز دیرباز است. صفحه اول شناسنامه نیاز خانم حسابی موسیقایی است! این پدر هم به شدت دختری است. به نظر می رسد او هم مانند زانکوی چاووشی از الان جدی به اطرافش نگاه می کند! او در این عکس آستین بالا زده است! حالا برای چه کاری، وقتی زبان باز کرد به تفصیل توضیح خواهد داد!
 

دختر شاهرخ استخری پناه
 
شاهرخ استخری و دخترش
 
پناه دختر بازیگر جوان شاهرخ استخری است. پناه خانم هم پدر جوانی دارد و هم با چارلی چاپلین عکس مشترک دارد! البته این نکته قابل ذکر است که این عکس دو نفره (یا شایدم سه نفره!) بعد جستجوهای فراوان پیدایش شد! همانطور که پدر و دختر در آسانسور عکس سلفی گرفتند، گویا تمایلی به انتشار بقیه عکس هایشان در محیط های دیگر ندارند! پناه خانم کودکی پر رمز و رازی را همراه پدر جذابش تجربه می کند!

 

بازیگران مشهور ایرانی اخیرا صاحب فرزند شدند + تصاویر

بازیگران مشهور ایرانی اخیرا صاحب فرزند شدند + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 226
برگرفته از مینو ارسلان/ مجله دیده بان - / ;
این مطلب مفید بود ؟ 205 21
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف