نمناک فرهنگ و هنرچهره ها “بازیگران مشهور ایرانی” که بدن خود را اهدا میکنند + تصاویر
بازیگران مشهور ایرانی ، کارت اهدا عضو بازیگران مشهور ایرانی
بسیاری از ورزشکاران و “بازیگران مشهور ایرانی” با عضویت در بانک اهدای عضو کشور، نشان دادند که حاضرند اعضای بدنشان پس از مرگ در اختیار مریضان نیازمند قرار بگیرد.
بازدید : 12,642 نفر

اهداء اعضای ورزشکاران و بازیگران مشهور ایرانی

با توجه به کمپینی که پرستو صالحی در فضای مجازی به راه انداخته بسیاری از بازیگران و ورزشکاران مشهور به عضویت بانک اهدای عضو کشور درآمدند.

سالانه ٥تا ٨ هزار فرد دچار مرگ مغزی می شوند که نیمی از آنها قابلیت اهدا و بخشش عضو را دارند و از طرف دیگر حدود ٢٥ هزار نفر در لیست انتظار هستند که تنها راه نجاتشان دریافت عضو است.

طبق گفته معاون فرهنگی اجتماعی واحد اهدا عضو بیمارستان مسیح دانشوری در سال ٩٢، اعضای بدن کمتر از ٧٠٠ نفر اهدا شد و این یعنی از لیست انتظار روزانه ٧ تا ١٠ نفر جان خود را از دست می دهند، افرادی که می توانستند زندگی کنند...

به همین منظور چند روزی است که با همت پرستو صالحی، بازیگر کشورمان کمپینی در حمایت از اهدای عضو در شبکه های مجازی و به خصوص اینستاگرام به راه افتاده است.

پرستو صالحی

شرکت کنندگان در این طرح با پررنگ کردن خطوط کف دست راستشان با طرح 8=1 و قرار دادن عکسشان در صفحات اجتماعی با هشتگ #یک_مساوی_هشت به این جریان می پیوندند.

هنرمندان و ورزشکاران کشورمان نیز از این طرح استقبال کرده و با انتشار تصاویری از کارت اهدای عضو و یا طرح 8=1 بر کف دستشان حمایتشان را از این حرکت خیرخواهانه نشان دادند. (برخی از هنرمندان طی سال های پیش در طرح اهدای عضو شرکت کرده بودند)

بازیگران مشهور ایرانی ، کارت اهدا عضو بازیگران مشهور ایرانی

“بازیگران مشهور ایرانی” که بدن خود را اهدا میکنند + تصاویر
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 51
برگرفته از افکار خبر - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 48 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف