نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی 232 + تصاویر
بازیگران مشهور ایرانی ، بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام
از پیوستن سارا خوئینی ها به محله گل و بلبل تا عکس یادگاری پلیس با محمدرضا گلزار را در سری 232 از مجموعه پست های بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی مشاهده می کنید. |1395-09-22
تاریخ انتشار : 22 آذر 1395

بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات اجتماعی را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و … ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و … در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

بهرام رادان و ساره بیات در پشت صحنه فیلم زرد

شروع میکنیم با این عکس از بهرام خان رادان و ساره خانم بیات در پشت صحنه فیلم سینمایی "زرد" ساخته مصطفی تقی زاده که انشاالله در جشنواره فیلم فجر که حدود دو ماه به آغاز آن مانده، اکران خواهد شد. "زرد" نامی است که پس از کش و قوس و لِفتینگِ فراوان برای این پروژه انتخاب شده است. مثل این میماند که یک ایل و طایفه را به مدت یک سال برای انتخاب اسم خاص برای کودکت معطل کنی و در پایان اسمش را اصغر بگذاری. خدایی نکرده نمیگویم اسم بدی است ولی از این همه تفکر و تلاش و معطلی نتیجه دیگری انتظار می رود!

 
بازیگران مشهور ایرانی

بهرام رادان و ساره بیات

ترانه علیدوستی

ترانه جان شما بیا و همان شعار های فمنیستی بده و کتاب ترجمه کن و وارد دنیای شعر و شاعری نشو. قبول؟!
 
اون وسطی هم یکی از منتطران پخش سری دوم شهرزاد است که متاسفانه عمرش کفاف این انتظار را نداده! جناب فتحی تا از "اون وسطی" ها بیشتر نشده اند، دست بجنبانید. یک ملت منتظرند ها!
 
بازیگران مشهور ایرانی

عکس ترانه علیدوستی 

سلفی شبنم قلی خانی و دوستان

سلفی عزیزان سر تمرین یک نمایش. تئاتری با نام" داستان عذرخواهی از آقای امانوئل" با حضور شبنم قلیخانی، مارال فرجاد یا سابرین. تاثیری که خاک و هوای وطن بر ظاهر برخی عزیزان میگذارد به مراتب قوی تر از خاک و اتمسفر کشور های خارجی است. همین شبنم قلیخانی خودمان، سال ها در استرالیا بود و عکس هایش همه عادی و ترگل ورگل. ولی خاک وطن همانطور که میبینید پیچ و خمِ طُره های سانتیمانتالیسم را به ایشان هدیه داده. امان از این خاک عجیب!
 
 
بازیگران مشهور ایرانی

شبنم قلی خانی و دوستانش

سلفی ویژه پریناز ایزدیار

آفرین پریناز جان، سلفی صرفاً از روی تنوع و سرگرمی ات را که گرفتی لنز ها را دربیاور و بیانداز سطل آشغال. اصلا بهت نمی آید.
 
 
بازیگران مشهور ایرانی

عکس پریناز ایزدیار

علیرضا نیکبخت عزیز!

میدانم که عاشق فوتبالی و عمرت را به پای آن داده ای، ولی برای رفتن به سمت علقه و عشق هیچگاه دیر نیست! قطعاً میتوانی یکی از بهترین های صنعت مد و پوشاک باشی، پس تا از این دیرتر نشده، کمرِ همت ببند و شروعی دوباره کن. (ستاد جو دادن و القای انگیزه الکی به جو گیران، صرفا برای خنده)
 
 
بازیگران مشهور ایرانی

علیرضا نیکبخت 

عکس متفاوت رضا صادقی و دختر عزیزش تیارا خانم

که ماشاالله هر سری که میبینیمشان ورژن تازه ای از خود بروز داده است و با قبلی کاملاً فرق میکند!

 
 
بازیگران مشهور ایرانی

رضا صادقی و دخترش

عکس زیبایی که لاله اسکندری از پدر فقیدش

"آمدن از روی حسابی نبود و رفتن از روی اختیاری". تا همیشه بیست و یکم آذر ماه سالروز میلادت ستاره ای درخشان در آسمان هنر کشور است که همیشه هست و می درخشد و همیشه هست که بپاشد یکجا همه ی نورش را بر زمینی که دیگر در آن قدم نمی گذاری. زادروزت مبارکِ همه ما باشد شاملوی عزیز. خوشا به حال آیدا که چون تویی داشت، کسی که عشق را می فهمید و برای سخن گفتن واژه ها را مزمزه میکرد. خوشا به حال آیدا که چون تو عاشقی داشت.
 
عکس زیبایی که لاله اسکندری از پدر فقیدش در کنار استاد شاملو بمناسبت زادروز ایشان به اشتراک گذاشته بود. روح هر دو عزیز غرق در شادی و آرامش.
 
 
بازیگران مشهور ایرانی

پدر مرحوم لاله اسکندری

سلفی زیبای رضا رشیدپور

رضا جان اصرار شما برای موج سواری روی هر سوژه ای که پیش می آید واقعاً سوال برانگیز و عجیب است. همه ی ما میدانیم که نباید یاوه های یک تعداد قلیل تماشاگر نما را به قوم غیور و عزتمند و همیشه ایرانیِ آذربایجان تعمیم دهیم. پس دلیلی برای کش دادن موضوع نیست.
 
 
بازیگران مشهور ایرانی

عکس زیبای رضا رشیدپور

استاد جمشید مشایخی

از حفاظت از کوه دماوند سخن گفته ولی عکسی با بک گراندِ کولکچال به اشتراک گذاشته. به احترام موی سپیدشان همین کولکچال را از ایشان به عنوان دماوند میپذیریم.
 
 
بازیگران مشهور ایرانی

عکس هنرمندانه جمشید مشایخی

سلفی پژمان جمشیدی و خواهر جان در حال تماشای فوتبال

تا حالا دقت کرده اید که چهره پژمان همیشه به صورت دیفالت در وضعیت "خُب که چی؟!" قرار دارد؟! کمی اخم ها را باز کن و دنیا را زیباتر ببین پژمان جان!

 
 
بازیگران مشهور ایرانی

پژمان جمشیدی و خواهرش

سارا خوئینی ها هم به پروژه ی محله "گل و بلبل" پیوسته است

پروژه ای که برای تمامی هنرمندانِ اهل دل یک موقعیت رویایی و یک اکازیونِ عالی به حساب می آید! محله ی "گل" و بلبل! بعد از 15 سال تازه فهمیدیم که چرا عمو پورنگ و سایر برنامه کودکی ها انقدر الکی سرخوش و شادند! نگو پس از همان موقع داشتند به صورت زیرساختی روی محله گل و بلبل کار میکردند که شکر خدا نتیجه این زحماتشان دارد به ثمر می نشیند.
 
بازیگران مشهور ایرانی

سارا خوئینی ها و عمو پورنگ بچه ها

مهدی مهدوی در کنار خانواده

کار خوب را مهدی مهدوی میکند. یک بار در سال با اهل و عیال به آتلیه میرود و سی چهل عکس لایک بالا میگیرد، بعد آن ها را به صورت موازی و پراکنده در طول سال از طریق صفحه ی خود و همسرش به اشتراک میگذارد. خلاصه یک بار به آتلیه رفتن به ز عمری در آن به یاطل گذاردن.
 
بازیگران مشهور ایرانی

 خانواده دوستی مهدی مهدوی

گلاره عباسی با این پست تولد پدر عزیزش را تبریک گفت

تبریک بی پایان به گلاره ی مهربان و خانواده عزیزش. خداوند همه ی پدر ها را سلامت نگهدارد و عزیزان سفر کرده را در آرامش ابدی خود مأنوس کند.
 
 
بازیگران مشهور ایرانی

پدر گلاره عباسی

فیلم "مرداد" آخرین ساخته بهمن کامیار

این فیلم یکی دیگر از فیلم های حاضر در جشنواره فیلم فجر خواهد بود. فیلمی با درخشش محمدرضا فروتن، رعنا آزادی ور، اندیشه فولادوند، مهتاب کرامتی و بهنوش بختیاری عزیز.
 
بازیگران مشهور ایرانی

عکسی از فیلم مرداد

سلفی سیما تیرانداز و رفقای قدیمی در بوستان آب و آتش تهران

 
بازیگران مشهور ایرانی

سیما تیرانداز و دوستان

عکس برفی اشکان خطیبی

از آنجایی که بازه زمانی نشستن برف روی زمین و آب شدنش خیلی کوتاه است، برای گرفتن عکس برفی دسته اول باید مانند اشکان بسیار موقعیت طلب بود.
 
 
بازیگران مشهور ایرانی

ذوق هنری اشکان خطیبی

عکس خاص محمدرضا گلزار

- بزن بغل (با کفگیرِ قرمز اشاره میکند).
 
+ چی شده جناب سروان؟ چی کار کردم؟
 
- گواهینامه، کارت ماشین و بیمه... عه، آقای گلزار شمایی؟! (داد میزند) بچه ها بیاین. سرباز صفدرنژاد بدو بیا گلزاره!
 
بازیگران مشهور ایرانی

عکس متفاوت محمدرضا گلزار

پیام این عکس رامبد جوان:

همیشه سعی کنید افرادی که در طول روز با آنها در ارتباط هستید را از نزدیک ترین شخصیت ها به خودتان انتخاب کنید تا حسابی بهتان خوش بگذرد و احساس پوچی نکنید!
 
 
بازیگران مشهور ایرانی

رامبد جوان در آرایشگاه

بابک حمبدبان و مینا ساداتی

زوج هنرمند سینما در یک پروژه جدید با هم همبازی شده اند. پروژه ای که یک فیلم سینمایی به نام "خر گیوش" است که با توجه به شواهد توسط جمال الملک "بابا شاه" نقاش و هنرمندِ قدیمی کشورمان کارگردانی شده است!
 
بازیگران مشهور ایرانی

زوج هنری سینمای ایران

بهنام صفوی شاکی

بهنام جان طوری شاکی ای که انگار تقصیر ماست که کنسرت هایت پر نمی شوند و کارشان به نت برگ و دیوار می کشد!
 
 
بازیگران مشهور ایرانی

شاکی شدن بهنام صفوی

سلفی آرام احسان خواجه امیری و دوستان آرام اش

در سواحل آرام کالیفرنیا در جوار اقیانوس آرام. احسان جان سلفی ات را که گرفتی آرام آرام به فکر بازگشت به وطن باش، طبق تقویم مرکز بررسیِ روادید برترین ها کمتر از یک هفته به اتمام ویزایتان مانده. خلاصه باعث دردسر و آبروریزی نشوید!
 
 
بازیگران مشهور ایرانی

عکس احسان خواجه امیری

رویا تیموریان و دخترش

با این عکس از بانو رویا تیموریان و دختر عزیزش درنا خانم در حاشیه یک گالری، مطلب امروز را به پایان رسانده و شما را تا روزی دیگر به خداوند متعال می سپاریم. در پناه حق.
 
 
بازیگران مشهور ایرانی

عکس یادگاری رویا تیموریان و دخترش

بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی 232 + تصاویر

بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی 232 + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
برگرفته از برترین ها / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف