نمناک اخبارفرهنگ و هنر بازیگران مسافر برزیل ممنوع التصویر شدند
بازیگران در برزیل ، نرگس محمدی
روزنامه ورزشی گل صبح امروز در صفحه اول و با تیتری بزرگ نوشت: مسافران برزیل ممنوع التصویر شدند. نرگس محمدی، لیندا کیانی، محمدرضا شریفی نیا، سیاوش خیرابی و مهراب قاسمخانی از جمله بازیگران مسافر جام جهانی 2014 برزیل بودند.
تاریخ انتشار : 21 تیر 1393
بازدید : 21,280 نفر

تیتر یک صفحه نخست روزنامه ورزشی گل به خبر ممنوع التصویر شدن مسافران برزیل اختصاص پیدا کرده است. این روزنامه لغو حضور چند بازیگر و چهره سینمایی به تلویزیون با تماس لحظه آخر خبر داده و عنوان کرده است که این هنرمندان ممنوع التصویر شده اند.

مسافران برزیل

در بخشی از این گزارش آمده است:حرف و حدیث ها در مورد هنرمندانی که با هزینه یک اسپانسر شخصی به برزیل سفر کرده بودند همچنان ادامه دارد. پس از اینکه مخالفان این پروسه بحث هایی مثل شلوارک پوشیدن بعضی از هنرمندان، سیگار کشیدن و گرفتن عکس یادگاری زننده را سوژه کردند این بار زمزمه هایی در مورد ممنوع التصویر شدن این هنرمندان می شنویم.

سوژه های بازیگران در برزیل

در حالی که روزهای اخیر تعدادی از این هنرمندان به برنامه های مختلف تلویزیونی دعوت شدند خیلی زود با آنها تماس هایی برقرار شد و مسوولان آن برنامه ها به این افراد اعلام کردند که فعلاً اجازه حضور در مقابل دوربین ها را ندارند اما در واکنش به این ضرب العجل شنیده شده که بعضی از مسئوولان بلندپایه تلویزیون در مذاکرت شان با سید جواد هاشمی در کمال تعجب اعلام کردند که مشکلی در این خصوص وجود ندارد!
 

بازیگران مسافر برزیل ممنوع التصویر شدند

بازیگران مسافر برزیل ممنوع التصویر شدند
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 18
برگرفته از ایمنا - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 11 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف