نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون اولین عکس از تست گریم بازیگر ترکیه ای در جن زیبا
بازیگر ترکیه ای ، بازیگر ترکیه ای در یک فیلم ایرانی
مهرداد فرید تهیه کننده سینما با انتشار تصاویری از تست گریم نورگل یشیلچای در کنار فرهاد اصلانی خبر از حضور این بازیگر ترکیه ای در فیلم جن زیبا داد.
تاریخ انتشار : 6 آبان 1396

تست گریم بازیگر ترکیه ای در یک فیلم ایرانی

در طی چند هفته اخیر خبری مبنی بر حضور بازیگر ترکیه ای در فیلم جن زیبا منتشر شد اما فورا این خبر تکذیب شد اما ماجرا به همین جا ختم نشد. نورگل یشیلچای بازیگر ترکیه ای با انتشار تصاویری از هتل عباسی اصفهان شائبه هایی از حضورش در ایران را به وجود آورد و بعد از تایید و تکذیب های فراوان بالاخره تصویری از تست گریم بازیگر ترکیه ای در فیلم جن زیبا منتشر شد.

حضور بازیگر ترکیه ای در جن زیبا قطعی شد

بعد از انتشار تصویری از نورگل یشلیچای بازیگر ترکیه ای در کنار پرویز پرستویی به عنوان بازیگران فیلم جن زیبا مهرداد فرید تهیه کننده این فیلم سینمایی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش این خبر را تکذیب کرد و نوشت :من چنین ترکیبی را برای بازیگران در نقش اصلی این فیلم تکذیب میکنم. ترکیب بازیگران در این فیلم طوری دیگر است که متعاقبا اعلام میکنم.

تست گریم بازیگران جن زیبا

تست گریم فرهاد اصلانی و نورگل یشیلچای در جن زیبا

این تهیه کننده سینما با انتشار پستی جدید خبر از تایید بازی بازیگر ترکیه ای در فیلم جن زیبا داد و تصویری از تست گریم این بازیگر به همراه فرهاد اصلانی را منتشر کرد.

بازیگر ترکیه ای در جن زیبا

تست گریم نورگل یشیلچای بازیگر ترکیه ای در جن زیبا

مهرداد فرید با انتشار این تصاویر نوشت :در پست قبلی ترکیب نورگل یشیل چای با پرویز پرستویی را برای بازی در فیلم جن زیبا تکذیب کردم و گفتم رسانه های زرد در این باره طبق معمول جلو جلو دویده اند. الان می توانم با افتخار اعلام کنم که بازیگران اصلی این فیلم نورگل یشیلچای و فرهاد اصلانی هستند.

فرهاد اصلانی در جن زیبا

تست گریم فرهاد اصلانی در فیلم سینمایی جن زیبا

جن زیبا فیلمی به کارگردانی بایرام فضلی و تهیه کنندگی مهرداد فرید است که فرهاد اصلانی و نورگل یشیلچای در مقام دو بازیگر اصلی در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

تست گریم نورگل یشیلچای بازیگر ترکیه ای در ایران

اولین عکس از تست گریم بازیگر ترکیه ای در جن زیبا
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 16
برگرفته از صفحه شخصی مهرداد فرید/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 14 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف