نمناک فرهنگ و هنرچهره ها حضور بازیگر حریم سلطان در فیلم اصغر فرهادی؟!
اصغر فرهادی ، بازیگر حریم سلطان
اصغر فرهادی کارگردان سرشناس کشورمان با انتشار مطلبی در کانال تلگرامش خبر حضور بازیگر سریال حریم سلطان در فیلم جدیدش را تکذیب کرد.
تاریخ انتشار : 3 مرداد 1396

تکذیب خبر حضور بازیگر حریم سلطان در فیلم اصغر فرهادی

روز گذشته خبری مبنی بر حضور یک بازیگر ترکیه ای در فیلم جدید اصغر فرهادی منتشر شد و خبرها به سرعت دست به دست میشد و حاکی از این بود که سعادت آکسوی بازیگر سرشناس سینمای ترکیه، به تازگی به جمع بازیگران تازه ترین اثر اصغر فرهادی که در مادرید تولید می شود، پیوسته است و اصغر فرهادی کارگردان سرشناس سینمای ایران که فیلم تازه اش محصول مشترک سه کشور فرانسه، ایتالیا و اسپانیا است، به سراغ بازیگر سرشناس سینمای ترکیه رفته است. آکسوی بازیگر سریال ترکیه ای حریم سلطان است.

اصغر فرهادی کارگردان سرشناس کشورمان که سال گذشته با فیلم فروشنده جایزه اسکار دریافت کرد و کارنامه درخشانی دارد با انتشار پستی در کانال تلگرامش این خبر را تکذیب کرد.

خبر حضور بازیگر حریم سلطان در فیلم اصغر فرهادی شایعه بود

اصغر فرهادی

فیلم جدید اصغر فرهادی بدون بازیگر ترکیه ای

در روزهای اخیر خبری مبنی بر حضور یک بازیگر از کشور ترکیه در پروژه اسپانیایی اصغر فرهادی منتشر شده است. روابط عمومی این فیلم ضمن تکذیب این خبر اعلام می کند تمام بازیگران این فیلم اسپانیایی و آرژانتینی هستند و فیلمبرداری آن تا چند هفته دیگر آغاز می شود.

 فیلم اصغر فرهادی

بازیگر حریم سلطان در فیلم اصغر فرهادی حضور ندارد

فیلم جدید فرهادی به زبان اسپانیایی و انگلیسی ساخته می شود و سال 2018 به نمایش درخواهد آمد. احتمالا اولین نمایش فیلم در جشنواره کن آینده خواهد بود.

حضور بازیگر حریم سلطان در فیلم اصغر فرهادی؟!

حضور بازیگر حریم سلطان در فیلم اصغر فرهادی؟!
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
برگرفته از صفحه شخصی اصغر فرهادی / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف