نمناک سرگرمیگوناگون بازداشت آقای بازیگر داعشی در توالت قطار!!
بازیگر داعشی ، بازداشت بازیگر مرد مشهور
مسئول بلیط قطار بعد از شنیدن کلماتی مثل سلاح و تفنگ از داخل توالت مسئله را فورا به مسئول خود اطلاع داد تا با توقف اضطراری بازیگر داعشی بازداشت شود اما واقعیت ماجرا چه بود؟

بازداشت آقای بازیگر اشتباها به عنوان یک داعشی!

در میان ماجراها و حوادث مربوط به گروهک تروریستی داعش خبر بازداشت یکی از چهره های هنری به عنوان عضوی از آنها در نوع خود جالب توجه بود.

French actor who locked himself in train toilet mistaken for terrorist

بازیگر فرانسوی داعشی درن توالت قطار در دام افتاد!! 

یکی از بازیگران فرانسوی که برای تمرین آزمون هنری خود را داخل دستشویی حبس کرده بود توسط پلیس قطار به عنوان یکی از نیروهای داعش دستگیر شد.

بازیگر داعشی

بازیگر مرد در حال تمرین متن به جای یک داعشی بازداشت شد

به گزارش "France Bleu"این بازیگر که نامش فاش نشده است برای آنکه از فرصت و زمان خود استفاده کند تصمیم می گیرد تا متن آزمون تئوری خود را تمرین کند و برای آنکه صدایش برای مسافران دیگر مزاحمت ایجاد نکند به توالت قطار رفته و در آنجا مشغول تمرین می شود .تکرار کلماتی مثل اسلحه ، تفنگ و حمله که بخشی از متن او بود موجب کنجکاوی مسئول بلیط قطار شده و فورا به نیروهای امنیتی اطلاع داده می شود.

مسئول بلیط قطار با اطلاع این مسئله به مسئول قطار سریع السیر مارسی به پاریس تصمیم توقف فوری و اضطراری صادر می شود.بازیگر مرد 35 ساله بی اطلاع از همه جا به دو زبان هلندی و فرانسوی متن تمرینی خود را تکرار می کرد که ناگهان نیروهای امنیتی با شکستن درب توالت او را بازداشت می کنند. 

بازیگر با تعجب فقط به نیروهای پلیس نگاه می کرد و نمی دانست که به چه دلیل بازداشت شده است به زندیک ترین اداره پلیس منتقل شد و مورد بازجویی قرار گرفت و نیروهای پلیس بعد از بررسی های دقیق متوجه شدند که تمام واژه های سلاح و جنگ مربوط به متنی بوده است که او تمرین می کرده و هیچ رابطه ای بین او و گروهک تروریستی داعش وجود ندارد.

بازداشت آقای بازیگر داعشی در توالت قطار!!

بازداشت آقای بازیگر داعشی در توالت قطار!!
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 40
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 33 7
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف