نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بازیگر زن ایرانی در نقش اصلی فیلم هندی + عکس
بازیگر زن ایرانی ، بازیگر زن ایرانی در فیلم هندی
بازیگر زن ایرانی در یک فیلم هندی پر طرفدار و موفق به عنوان نقش اصلی بازی کرد. مریم زکریا متولد بیست وهشتم سپتامبر سال 1984 در تهران است. مریم ذکریا به تازگی در فیلم اندار کمار کارگردان هندی ایفای نقش کرد.

 فیلم "Grand Masti" به کارگردانی ایندرا کمار که این روزها بر پرده سینماهای هند است که با فروش خوبی هم روبه رو شده است.یکی از بازیگران زن این فیلم مریم زکریا دختر ایرانی 28 ساله ای است که متولد تهران است و در سوئد بزرگ شده است.در این فیلم پربازیگر آفتاب شیوداسانی، ریتیش دیشموک ،ویویک اوبری و... نقش آفرینی می کنند.

عکس مریم ذکریا

مریم زکریا متولد بیست وهشتم سپتامبر سال 1984 در تهران است. او در کشور سوئد مدل ، معلم و طراح حرکت بود. زکریا در سوئد مدرسه ی آموزش رقص هندی تاسیس کرد و در سال 2009 به شهر مومبای هند نقل مکان کرد با این آرزو که وارد سینمای این کشور شد.

عکس مریم ذکریا

مریم زکریا با نقش کوتاهی در فیلم کمدی و با گویش تلگو"صد درصد عشق"(2011) به شهرت دست یافت و یکی از نقش های اصلی دو فیلم تلگویی Madata Kaja و آرجونا را ایفا کرد.حضور او در فیلمهای بالیوودی با فیلم حادثه ایی«کمیسر وینود» (2012)در نقش فرح اتفاق افتاد که در این فیلم با کرینا کاپور و سیف علی خان هم بازی بود. او با همین فیلم در بالیوود به شهرت دست یافت.
 

بازیگر زن ایرانی در نقش اصلی فیلم هندی + عکس

بازیگر زن ایرانی در نقش اصلی فیلم هندی + عکس
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 405
برگرفته از caffecinema.com
این مطلب مفید بود ؟ 319 86
نظر کاربران
س

س

شما کارهای هر چی زن این طوری رو که ایرانی تبلیغ می کنید .چه افتخاری کسب کرده این بیچاره .

پاسخ دادن 21 7
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف