نمناک اخبارفرهنگ و هنر طلاق بازیگر زن هالیوودی از شوهر ایرانی اش + تصاویر
بازیگر زن هالیوودی ، همسر ایرانی
جینا دیویس بازیگر زن هالیوودی از همسر ایرانی اش رضا جراحی که در سال 2001 با هم ازدواج کرده بودند، طلاق گرفت.
تاریخ انتشار : 1 خرداد 1397

طلاق جینا دیویس از شوهر ایرانی اش رضا جراحی ، جراح پلاستیک

رضا جراحی ، با اشاره به تفاوت هایی غیر قابل انکار در مورد ازدواجشان ، در روز سه شنبه مدارکی را طبق اسناد و شواهد ارائه داد که نشان می دهد این زوج از ماه نوامبر گذشته جدا شده بودند، آنها در سپتامبر 2001 ازدواج کرده بودند که حاصل آن، سه فرزند است که یک دختر و 2 دوقلو است ، آلیز 16 ساله و دوقلوی 13 ساله فرزندان پزشک ایرانی و بازیگر هالیوود هستند.

بازیگر زن هالیوودی

طلاق بازیگر زن هالیوودی از شوهر ایرانی اش

بیش از 10 سال پیش بود که خبر ازدواج آنها به همراه مسئله اختلاف سنی شان منتشر شد و بخشی از زندگی خانم بازیگر آمریکایی با نام جراح ایرانی گره خود ؛ خبرها اینطور منتشر شد که :جینا دیویس، بازیگر 58 ساله ی برنده جایزه اسکار، با مردی ازدواج کرده که 15 سال از او جوان تر است. همسر بازیگر مشهور جراح پلاستیک و یک ایرانی است که 43 سال سن دارد اما حالا خبر جدید در مورد این هنرپیشه و برنده جایزه اسکار اینطور منتشر شده است که :جینا دیویس، بازیگر 62 ساله آمریکایی از همسرش رضا جراحی، جراح پلاستیک زیبایی ایرانی-آمریکایی جدا شد.

طلاق زن هالیوودی از همسرش

ماجرای طلاق بازیگری زن هالیوودی از رضا جراحی

رضا جراحی که چهارمین همسر دیویس بود بعد از 17 سال زندگی با این ستاره دنیای سینما با درخواست طلاق به دادگاه از او جدا شده است درخواستی که چند روز پیش از سوی جراحی به دادگاه رسیده است. براساس گزارشات علت اصلی جدایی این پزشک ایرانی از همسرش مشکلات و اختلافات غیرقابل حل عنوان شده است. گفته می شود که رضا جراحی به دنبال این است که سرپرستی این فرزندان به صورت اشتراکی حل و فصل شود و از طرفی درخواست کرده که جینا دیویس بازیگر و مدلینگ آمریکایی مشمول کمک های دولتی به همسر طلاق گرفته نشود.

جدایی جینا دیویس بازیگر زن هالیوودی از رضا جراحی

طلاق بازیگر زن هالیوودی از شوهر ایرانی اش + تصاویر
: امتیاز : 4.2 تعداد رای : 31
منبع : بخش خبری نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟
26 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف