نمناک اخبارفرهنگ و هنر بازداشت بازیگر زن هالیوود به جرم قاچاق جنسی! + عکس
بازیگر زن هالیوود ، عکس آلیسون ماک
همراهی بازیگر زن هالیوود در قاچاق انسان خبرساز شد ، این بازیگر جوان با فریب زنان و دختران به بهانه مشاوره آن ها را وارد گروهی می کرد تا نقشه شان عملی شود.
تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1397

بازیگر زن هالیوودی به اتهام قاچاق جنسی بازداشت شد

ساعاتی پیش خبری جنجالی نام بازیگر زن جوان هالیوودی را سر زبان ها انداخت ، خبری مبنی بر همدستی او در قاچاق جنسی . 
“Smallville” actress Allison Mack has been arrested for her alleged role in the notorious upstate sex slave cult Nxivm, federal prosecutors announced Friday.
بازیگر زن هالیوود

عکس آلیسون مک بازیگر زن هالیوود که به اتهام قاچاق جنسی بازداشت شد

"آلیسون مک" بازیگر سریال اسمالویل به اتهام همدستی با باند قاچاق جنسی بازداشت شده است . چهره هالیوودی بعد از عضویت در یک گروه تحت تعقیب اقدام به فریب زنان و وارد کردن آنها به ترغیب آنها برای ورود به این گروه می کرده است ، این گفته ها در حالی است که او تمام اتهامات وارده در این زمینه را رد کرده است و ادعا می کند از هیچ کدام از جزئیات منتشر شده توسط نیروهای پلیس اطلاعی ندارد.
بر اساس گزارشات دیلی میل و نیوز "آلیسون" با سواستفاده از شهرت خود و جلب اعتماد زنان آنها را وارد حلقه ای می کرده که در ظاهر متشکل از افرادی بودند برای مشاوره به زنان و رفع مشکلات اجتماعی آنها اما حقیقت پنهان در پشت پرده چیز دیگری بود و تمام زنانو دخترانی که وارد این گروه می شدند مورد اغفال و بهره کشی جنسی قرار می گرفتند .
طبق گزارشات رهبر این گروه فردی به نام "کیث" بوده که توسط نیروهای پلیس در مکزیک شناسایی و بازداشت شده است.، فردی که در اعترافات خود مدعی شده است برای مشاوره خانواده با زنان و دختران ارتباط داشته است.

اتهام قاچاق جنسی آلیسون مک بازیگر زن هالیوود + عکس

منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 16 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف