نمناک اخبارجامعه جزئیات ماجرای آزار بازیگر زن توسط 3 پسر جوان!
بازیگر زن ، آزار بازیگر زن
بازیگر جوان که مدعی است از سوی سه پسر ربوده و مورد آزار قرار گرفته است، دیروز در دادگاه حاضر شد و به تشریح جزئیات ماجرا پرداخت.
تاریخ انتشار : 20 اسفند 1396

رسیدگی به پرونده آزار و اذیت بازیگر زن

سه متهم این پرونده آزار بازیگر زنپیش از این در دادگاه محاکمه و از اتهام ربودن و آزار دختر جوان تبرئه شده بودند.
آزار بازیگر زن
رسیدگی به این پرونده از پنجم تیرماه 94 به دنبال شکایت دختری 27 ساله به نام آناهیتا در دستور کار پلیس قرار گرفت .
وی گفت:مدتی است با پسری جوان به نام فرشاد آشنا شده و با او قرار ازدواج گذاشته ام.چند شب قبل از مهمانی به خانه برمی گشتم که با فرشاد تماس گرفتم و از او خواستم برایم آژانس بگیرد.دقایقی بعد یک پژو206 مقابل در توقف کرد و من به تصویر این که آژانس است، سوار آن شدم،اما در میان راه دو مرد دیگر نیز سوار خودرو شدند . آنها مرا به خانه ای در غرب تهران بردند و آزارم دادند.
در ادامه با تحقیقات پلیسی متهمان شناسایی و دستگیر شدند. در حالی که پزشکی قانونی اظهاراتدختر جوان را تائید نکرده بود، متهمان پای میز محاکمه ایستادند و از اتهام ربودن و آزار دختر جوان تبرئه شدند.با اعتراض دختر جوان به حکم دادگاه، پرونده در دیوان عالی کشور تحت رسیدگی موشکافانه قرار گرفتو تائید نشد . به این ترتیب پرونده برای رسیدگی دوباره به شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.
آزار بازیگر زن
در جلسه رسیدگی به این پرونده که دیروز به ریاست قاضی قربان زاده و با حضور یک مستشار برگزار شد،دختر بازیگر به تشریح جزئیات ماجرا پرداخت.
وی گفت:پیش از این گفته بودم از سوی سه پسرجوان مورد آزار قرار گرفته ام،اما حالا می گویم امین که راننده پژو206 بود مرا تحت آزار و شکنجه داد.دو پسر دیگر در این ماجرا شرکت نداشتند، اما مرا مجبور کردند به خواسته امین تن بدهم.
محاکمه سه پسر به اتهام آزار بازیگر زن
سپس امین که با قرار وثیقه آزاد است در جایگاه ویژه ایستاد و گفت:این دختر دروغ می گوید .او بازیگر است و حالا با سناریویی دروغین قصد دارد ما را گرفتار کند . من صاحب یک وانت هستم وبا وانت کار می کنم. هرگز خودروی 206 نداشته ام، در حالی که این دختر مدعی است من او را با 206 ربوده ام.
وی درباره علت آنتن دهی تلفن همراهش حوالی محل وقوع جرم نیز گفت:چون با وانت در خیابان های مختلف گشت می زنم تا باری برای جابه جایی پیدا کنم ، ممکن استگوشی تلفن همراه در حوالی محل وقوع جرم آنتن دهی داشته باشد . آنتن دهی تلفن همراه موجب شدهتا گرفتار شوم، ولی من بی گناهم و آناهیتا را نمی شناسم .
سپس دو متهم دیگر به دفاع پرداختند و منکر معاونت در اتهام تجاوز به عنف شدند . یکی از آنها گفت:من دو سال قبل برای درس خواندن از شهرستان به تهران آمدم و با آناهیتا آشنا شدم .چند بار به دیدن او رفتم و با هم برای گردش به پارک رفتیم. حتی یک بار من و دختر جوانبه خانه دوستم حبیب رفتیم و آنجا قلیان کشیدیم، اما دختر جوان را آزار نداده ام. دو سال است که به خاطر دروغگویی های این دختر گرفتار شده ام. می خواهم ازدواج کنم، اما منتظر حکم نهایی این پرونده هستم و از آبرویم می ترسم.
متهم دوم به نام حبیب نیز گفت:همسرم باردار بود و به خانه مادرش رفته بود به همینخاطر چند ماه قبل از این ماجرا وقتی دوستم از من خواست همراه دختر جوان به خانه ام بیاید،قبول کردم . آنها در حضور من قلیان کشیدند و سپس خانه را ترک کردند . شبی که این دختر مدعی استربوده و در خانه من مورد آزار قرار گرفته من در خانه حضور نداشتم.
وی ادامه داد:آناهیتا گفته بود در ازای دریافت پول میلیونی حاضر به گذشت است . گمان می کنم او قصد اخاذی از ما را دارد.در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

جزئیات ماجرای آزار بازیگر زن توسط 3 پسر جوان!

جزئیات ماجرای آزار بازیگر زن توسط 3 پسر جوان!
:
امتیاز : 1.3 تعداد رای : 12
برگرفته از جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 3 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف