نمناک فرهنگ و هنرچهره ها پیشنهاد های مدلینگ برای بازیگر شهرزاد + عکس
بازیگر شهرزاد ، امیرحسین فتحی
سریال شهرزاد یکی از سریال های پرطرفدار این روزها است و شاید کمتر کسی بداند امیرحسین فتحی پسر حسن فتحی کارگردان این سریال است. گفتگوی کوتاه ما با این بازیگر جوان را در ادامه میخوانید.
بازدید : 8,748 نفر

گفتگو با امیرحسین فتحی بازیگر شهرزاد 

امیرحسین فتحی بازیگر سریال شهرزاد و پسر حسن فتحی این روزها برای بازی در فیلم آخرین بار کی سحر را دیدی؟ در جشنواره فجر حضور دارد. امیرحسین فتحی، از همکاری با موتمن و پدرش میگوید.

فتحی در خصوص دلیل حضورش در فیلم «آخرین بار کی سحر را دیدی؟» گفت:منصور میرشکاری دستیار آقای موتمن با من تماس گرفت و به من پیشنهاد کار کرد. بعد از اینکه پذیرفته شدم و آقای موتمن من را برای این نقش پسندید، تازه متوجه شدند که من فرزند حسن فتحی هستم.

وی با اشاره به علاقه اش به ایفای نقش در این فیلم گفت:من عاشق نقش های پرچالش هستم و نقش سهراب هم خیلی خوب بود. فکر می کنم چشم یکی دو نفر از بازیگران دنبال نقشم بود. این تجربه برای من و بازیگران دیگر خیلی خوب بود.
امیرحسین فتحی
 

*من و پدر فعالیت مستقل داریم

فتحی در خصوص تعامل با پدرش در کار بازیگری گفت:«شهرزاد» دومین فیلمی بود که با پدر همکاری داشتم . بنا به توصیه پدر و به خواست پدر ما فعالیت مستقل داریم. وقتی برای «شهرزاد» انتخاب شدم، حتی در خانه هیچ صحبتی بابت آن نشده بود و از دفتر با من تماس گرفتند. 
وی افزود:وقتی نقش را برایم توضیح دادند، اول دوستش نداشتم. چون تمایل نداشتم در نقش تا این حد منفی بازی کنم. اما وقتی بیشتر از نقشم فهمیدم، متوجه شدم آن قدرها هم منفی نیست. 
وی در خصوص موفقیت «آخرین بار کی سحر را دیدی؟» اظهار داشت:امیدوارم فیلم خوبی از کار درآمده باشد و پیش بینی می کنم در چند رشته نامزد دریافت سیمرغ شود. 
فتحی اظهار داشت:سریال «شهرزاد» را کامل ندیده ام و خودم هر دوشنبه منتظر رسیدنش هستم. خیلی خوشحالم که این سریال تا این حد محبوب شده و این به دلیل انرژی مثبت گروه است.
 
امیرحسین فتحی در سریال شهرزاد

*پیشنهاد مدلینگ را رد کردم

من یک سال قبل از فیلم «کیفر» به بازیگری علاقه مند شدم و در حال حاضر تمام زندگی ام را پای سینما گذاشتم. بازیگری دل مشغولی بزرگ زندگی من است. 
بازیگر «شهرزاد» تصریح کرد:به خاطر شرایط فیزیکی به من چند پیشنهاد مدلینگ شد. اما من نخواستم چون بازیگری را دوست دارم. در حال حاضر هم چند پیشنهاد بازیگری دارم که در حال بررسی آن ها هستم تا نقشی متفاوت ایفا کنم. چون بازیگر باید بتواند هر نقشی را ایفا کند.

پیشنهاد های مدلینگ برای بازیگر شهرزاد + عکس

پیشنهاد های مدلینگ برای بازیگر شهرزاد + عکس
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 34
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 17 17
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف