نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون گلایه های بازیگر لیسانسه ها از درآمد بازیگران
بازیگر لیسانسه ها ، عزت الله مهرآوران
عزت الله مهرآوران بازیگر لیسانسه ها در یک گفتگو از درآمد بازیگران و مشکلات معیشتی آنها گله کرد و به مشکلات مستاجر بودنش بعد از سالها بازیگری اشاره کرد.
تاریخ انتشار : 21 اسفند 1396

ناگفته های بازیگر لیسانسه ها از مشکلات معیشتی بازیگران

عزت الله مهرآوران بازیگر نقش پدر حبیب با بازی هوتن شکیبا در سریال لیسانسه ها از سختی های معیشت هنرمندان و درآمدی که با بازی در سریال و فیلم نصیب آنها میشود گله کرد و درباره گذران زندگی با درآمد بازیگری و دشواری های آن صحبت کرد.

در ادامه متن کامل گفتگو با بازیگر لیسانسه ها در خصوص درآمد بازیگران را مشاهده میکنیم.

گفتگو با عزت الله مهرآوران بازیگر لیسانسه ها

عزت الله مهرآوران بازیگر لیسانسه ها درباره مشکلات معاش خود گفت:متاسفانه و یا خوشبختانه من همین یک کار را بلدم و نمی توانم کار دیگری را انجام دهم و به عشق مردم همچنان در عرصه بازیگری حضور دارم ولی از لحاظ معیشتی نه تنها من بلکه اکثر بازیگران با مشکلات فراوانی روبرو هستند.

او در همین راستا افزود:چرا من بعد از 50 سال فعالیت در عرصه بازیگری باید هنوز هم مستاجر باشم؟ چه کسی پاسخگوی این وضعیت است؟ شاید بهتر است به جای بازیگری به سراغ مسافرکشی بروم زیرا با بازیگری هزینه های زندگی ام تامین نمی شود.

عزت الله مهرآوران

عزت الله مهرآوران بازیگر لیسانسه ها

مهرآوران درباره کم کاری خود در سینما خاطرنشان کرد:همانطور که می دانید سینما رابطه های خودش را دارد و تهیه کنندگان ترجیح می دهند از بازیگرانی استفاده کنند که یا پولی دریافت نکنند و یا اینکه مبلغشان بسیار پایین باشد.

شروع فعالیت عزت الله مهرآوران بازیگر لیسانسه ها از زبان خودش

عزت الله مهرآوران در خصوص شروع فعالیتش می گوید :نقش من در تئاتر از ششم دبستان شروع شد. یادم می آید نمایشی برای اجرا در مدرسه در حال تمرین بود که از من نیز خواسته شد در آن نقش پسر یتیمی را بازی کنم. بازی در این نقش و ورود به دنیای تئاتر شور و شوق عجیبی در من ایجاد کرد و باعث شد به مقوله تئاتر و نمایش نگاه جدی تری داشته باشم.بنابراین شروع به نوشتن کردم و اندیشه های مختلفی را که در ذهن داشتم به روی کاغذ آوردم و از همین دوره سنی تمرین نمایشنامه نویسی من آغاز شد.

عزت الله مهرآوران

عزت الله مهرآوران در سریال لیسانسه ها

50 سال پیش در دوره کارشناسی تئاتر، آقای عزت الله انتظامی به ما می گفت :فقط یادتان باشد که شما نوکر مردم هستید ! همین جمله کمک کرد که درست زندگی کنم.

برای همین هم نه زنم را طلاق دادم و نه آلوده شدم.

گلایه عزت الله مهرآوران بازیگر لیسانسه ها

گلایه های بازیگر لیسانسه ها از درآمد بازیگران
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از خبرگزاری میزان ، آکا ایران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف