نمناک اخبارفرهنگ و هنر بازیگر مشهور ایرانی در سی سی یو بستری شد
عزت الله انتظامی ، سی سی یو
عزت الله انتظامی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران شب گذشته به علت آلودگی هوا و مشکلات تنفسی در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری شد.
تاریخ انتشار : 1 آذر 1392

عزت الله انتظامی به دلیل مشکلات تنفسی ناشی از آلودگی هوا در بخش سی سی یو بستری شد.
آقایانتظامی با تأیید این خبر اظهار کرد:از شب گذشته (پنجشنبه، 30 آبان ماه) به دلیل آلودگی هوا، تنفس برایم بسیار سخت شده است و به همین دلیل، در بخش مراقبت های ویژه ی بیمارستان بستری شده ام تا پزشکان کنترل بیشتری روی تنفس و قلبم داشته باشند.

او درباره ی وضعیت سلامتی اش، توضیح داد:حال عمومی ام بد نیست و می توانم صحبت کنم و غذا بخورم، اما ریه هایم کمی با مشکل مواجه شده و تنفس برایم سخت است. همچنین با توجه به این که قلبم باتری دارد، برای احتیاط، پزشکان کنترل دقیقی روی فعالیت آن بخش نیز دارند.

انتظامی با تشکر از پزشکان و پرسنل بیمارستان، افزود:آقایان دکتر نصیری و اخوان رسیدگی بسیار خوبی به من دارند و بسیار ورزیده عمل می کنند.

این بازیگر پیشکسوت سینمای ایران در پایان با تأکید دوباره بر این که آلودگی هوا باعث بستری شدنش در بیمارستان شده است، به خبرنگار ایسنا گفت:پزشکان تأکید دارند که پس از مرخص شدن از بیمارستان باید به دریا بروم و در تهران نمانم.

بازیگر مشهور ایرانی در سی سی یو بستری شد

بازیگر مشهور ایرانی در سی سی یو بستری شد
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از isna.ir
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف