پرسپولیس
بدون شک یکی از طرفداران دو آتیشه و قدیمی تیم پرسپولیس مرتضی احمدی بازیگر، گوینده، دوبلور و هنرمند سرشناس و پیشکسوت کشورمان می باشد. در ادامه جزئیات ملاقات مسئولان پرسپولیس با مرتضی احمدی که در بستر بیماری می باشد را می خوانید.

یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین طرفداران تیم پرسپولیس مرتضی احمدی استاد هنر نمایش، بازیگری و دوبله کشور می باشد که دو ماهی است در بستر بیماری به سر می برد و مسئولان تیم پرسپولیس به مناسبت عید غدیر خم در منزل وی حضور پیدا کردند و گفتگویی انجام شد که در ادامه می خوانید.
منتقمی، پس از این ملاقات گفت:حاج سید مرتضی احمدی پدر معنوی هواداران پرسپولیس است. او چه برای باشگاه پرسپولیس و چه به عنوان یک پیشکسوت هنر برای ما و کشور ایران گنجینه ای ارزشمند به حساب می آید. متاسفانه کمی دیر مطلع شدیم ایشان دو ماهی است که به دلیل کسالت در منزل بستری هستند. او کسی است که از پیرهای صد ساله تا کودکان کم سن و سال از بازی و صدای او خاطره دارند. ما به محض اطلاع، عید غدیر را فرصت خوبی برای حضور در محضر ایشان و عیادت دیدیم. جالب اینکه وی خاطرات بسیار شیرینی از پرسپولیس نقل کرد و مهمترین دغدغه او مسائل اخلاقی جامعه و فوتبال بود.
وی تعریف کرد که اکثر بازی های پرسپولیس را در ورزشگاه می دید و تمایل داشت پس از بهبودی یک بار دیگر برای تماشای بازی پرسپولیس به ورزشگاه بیاید. ما هم امیدواریم به زودی ایشان را یک بار دیگر در جامعه هنری حاضر ببینیم و همچنین از پیشکسوتان پرسپولیس و تئاتر و سینما می خواهیم حتماً به دیدن استاد بروند.
مرتضی احمدی هم در جریان ملاقات خطاب به مسئولان پرسپولیس گفت:دلم برای پرسپولیس تنگ می شود. دلم می خواهد یکبار دیگر بازی های پرسپولیس را در ورزشگاه ببینم. این روزها بیش از هر چیز نگران بداخلاقی ها در فوتبال بویژه توسط برخی از بازیکنان هستم. امیدوارم بازیکنان پرسپولیس با نگاه به گذشته این باشگاه و فلسفه آن جزء بازیکنان خوش اخلاق فوتبال ایران باشند که بیشتر از هر چیز به این افتخار می کنیم. پرسپولیس برای خانواده ها است و برای دوست داشتن آن هیچ محدودیتی وجود ندارد.
وی افزود:فکر می کنم پرسپولیس امسال کار خیلی سختی پیش رو دارد و باید برای دیدن تیمی ایده آل یک سال صبر کنند. جوان های خوبی داریم، کادر فنی خوبی هم حضور دارد و با حضور یکی دو چهره بزرگ در تیم، قطعاً خاطرات شیرین گذشته تکرار می شود.

مرتضی احمدی 


مرتضی احمدی پس از آنکه خاطراتی درباره نحوه تشکیل تیم راه آهن که خود نیز در آن دخالت داشت، گفت:به هواداران و اهالی هنر بگویید مرتضی احمدی به شدت کسالت دارد و در خانه بستری است.
مرتضی حاج سید احمدی در 1313 در جنوب تهران به دنیا آمد. پدرش سَقط فروش بود.
مرتضی احمدی در شانزده سالگی ورزش باستانی و فوتبال را شروع کرد و به همراه تیم فوتبال دبیرستانش در مسابقات آموزشگاه های تهران رتبه هایی به دست آورد. بعدها در تیم فوتبال راه آهن تهران و پس از آن در باشگاه راه آهن بازیکن و مربی (تا سال 1325) شد.

بازیگر مشهور پرسپولیسی در بستر بیماری

54
این مطلب مفید بود ؟40
برگرفته از سایت رسمی پرسپولیس - /م
برچسب :
نظرات
وبگردی