نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بازیگر معروف برای همیشه از دیدن فرزندش محروم شد
بازیگر ، بازیگر مشهور
علی نصیریان بازیگر نقش اول فیلم شکارچی شنبه هر ساله برای دیدار با پسرش به ایالات متحده باید سفر می کرد، به خاطر بازی در این فیلم برای همیشه ویزایش در آمریکا لغو شد.

علی نصیریان متولد 15 بهمن سال 1313در تهران میباشد. او فارغ التحصیل از هنرستان هنرپیشگی تهران است و فعالیت هنری اش را در سال 1331 با بازی در تئاتر جامعهٔ باربد آغاز کرد.
 

بازیگر مشهور


او در تئاترهای فراوانی مانند امیر ارسلان، بنگاه تئاترال، بازرس، آگهی ازدواج، پهلوان کچل، چوب به دست های ورزیل، طلسم حریر، مرد ماهی گیر، استعمال دخانیات ممنوع، مردی که مرده بود و خود نمی دانست، عروسی باقرخان، بازی سیاه، آی بی کلاه، آی باکلاه، بهترین بابای دنیا، بیگانه ای در خانه و آنتیگون را یا به اجرا رساند و یا در آنها به ایفای نقش پرداخت.

 

‌ بازیگر معروف



هزاردستان و تئاترهای تلویزیونی مانند سوزن بانان از جمله کارهای به یاد ماندنی او است. و در سال 1335 جایزهٔ نخستین مسابقهٔ نمایشنامه نویسی را برای نمایش بلبل سرگشته دریافت کرد.

 

‌سینما


فیلم گاو نخستین فعالیت سینمایی او بوده است. نصیریان در سال 1381 به عنوان یکی از چهره های ماندگار ایرانی در رشتهٔ بازیگری تئاتر و سینما شناخته شد.

علی نصیریان بازیگر نقش اول فیلم "شکارچی شنبه" هر ساله برای دیدار با پسرش به ایالات متحده باید سفر می کرد.

‌ شکارچی شنبه

برطبق اخبار منتشره کارگردان این فیلم به وی می گوید که در صورت بازی در این فیلم برای همیشه ویزایش در آمریکا لغو خواهد شد و دیگر نمی تواند به آنجا سفر کند. وی مسئولیت آن را قبول می کند و این کار خود را ذخیره ای برای آخرتش می نامد!  

علی نصیریان ، بازیگر مشهور از دیدن پسرش محروم شد

بازیگر معروف برای همیشه از دیدن فرزندش محروم شد
: امتیاز : 4 تعداد رای : 77
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ک
این مطلب مفید بود ؟
61 16
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف