تمجید هومن سیدی از سه بازیگر کُرد + تصاویر

تاریخ انتشار : 7 مهر 1397کد مطلب : 71942زمان مطالعه : 2 دقیقه
هومن سیدی کارگردان فیلم سینمایی مغزهای کوچک زنگ زده با انتشار پستی به تمجید از فرهاد اصلانی ، نوید محمدزاده و نوید پورفرج سه بازیگر کرد تبار فیلمش پرداخت.

تعریف هومن سیدی از سه بازیگر مغزهای کوچک زنگ زده

فیلم سینمایی مغزهای کوچک زنگ زده به کارگردانی هومن سیدی اولین بار در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و توانست سه سیمرغ بلورین بهترین فیلم ، بهترین فلیمنامه و بهترین صداگذاری را برای عواملش به ارمغان آورد.

فیلم مغزهای کوچک زنگ زده از 4 مهر در سینماهای کشور اکران شد و به همین بهانه و انتشار تیزر جدید این فیلم سینمایی هومن سیدی با انتشار پستی در اینستاگرام به تمجید از سه بازیگر فیلمش پرداخت.

بازیگرانی که در مغزهای کوچک زنگ زده درخشیدند

فرهاد اصلانی ، نوید محمدزاده و نوید پورفرج

فرهاد اصلانی ، نوید محمدزاده و نوید پورفرج در مغزهای کوچک زنگ زده

هومن سیدی با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت :سینمای ایران پُر از بازیگر های درخشان که از شهرستان رشد کردند. مشهد،شیراز،اصفهان،کرمان،رشت، اهواز،تبریز و .........

ولی من به شدت از کار کردن با این سه کورد(کرد) کیف کردم ( فرهاد اصلانی ، نوید محمدزاده و نوید پورفرج ) عکس:امیرحسین شجاعی .... مغزهای کوچک زنگ زده در سینماهای کشور...

فرهاد اصلانی

بازی متفاوت فرهاد اصلانی در مغزهای کوچک زنگ زده

فرهاد اصلانی از چهره های سرشناس سینما و. تلویزیون است که از سال 73 با بازی در فیلم روسری آبی به سینما آمد و در فیلم و سریال های زیادی جلوی دوربین رفت و جو.ایز متعددی در جشنواره های مختلف در طول این سالها کسب کرد.

نوید محمدزاده

نوید محمدزاده با نقشی متفاوت در مغزهای کوچک زنگ زده

نوید محمدزاده از بازیگران جوانی است که در طی چیزی حدود 10سال فعالیت در سینما توانست به یکی از پرالفتخارترین های این عرصه تبدیل شود.

نوید پورفرج

بازی فوق العاده نوید پورفرج در مغزهای کوچک زنگ زده

یکی از بازیگران جوانی که به بازی در فیلم مغزهای کوچک زنگ زده پرداخت نوید پورفرج بود که در فیلم هومن سیدی درخشید.

نوید محمدزاده و نوید پورفرج

نوید محمدزاده و نوید پورفرج در مغزهای کوچک زنگ زده

در خلاصه داستان مغزهای کوچک زنگ زده آمده است :میگن اگه چوپان نباشه گوسفندا تلف میشن یا گم میشن یا گرگ بهشون میزنه یا از گرسنگی میمیرن چون مغز ندارن، هرکسی که مغز نداره به چوپان احتیاج داره، یه چوپان دلسوز.

نوید محمدزاده و نوید پورفرج

نوید محمدزاده و نوید پورفرج در فیلم هومن سیدی

بازیگران فیلم مغزهای کوچک زنگ زده عبارتند از : نوید محمدزاده ، فرید سجادی حسینی، علی اعلایی و فرهاد اصلانی با معرفی مرجان اتفاقیان، نوید پورفرج، هامون سیدی، مهیار راحت طلب، مهرداد بهاءالدینی، معین شاه چراغی، اشکان حسن پور، پیمان پازوکی، امید شیری، آرمین بهجت، تیام منیری، تبسم جمالی پور، منصوره ایلخانی، کامران دبیری، صفر محمدی، محمود کیان از جمله بازیگران جدیدترین ساخته هومن سیدی هستند.

هومن سیدی

نوید محمدزاده و نوید پورفرج در کنار هومن سیدی

درخشش سه بازیگر کرد سینما در فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

تمجید هومن سیدی از سه بازیگر کُرد + تصاویر : امتیاز : 5 تعداد رای : 9
این مطلب مفید بود ؟90
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
نظرات
وبگردی